şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce fark ettiğim gerçektir. m. serdar kuzuloğlu'nun 7 nisan 2018'de katıldığı gündem özel programında türkiye'deki eğitim sistemi ve imam hatiplerle ilgili söyledikleri oldukça ses getirdi ve tartışma yarattı. programı izleyememiştim ama dert değil diye düşündüm. zira cnn türk programların kayıtlarını bir iki gün sonra internet sitesinden yayımlıyor. az önce cnn türk'ün internet sitesinden programlar kısmına, oradan da gündem özel'in video kayıtlarına girdim. serdar kuzuloğlu'nun katıldığı programdan bir önceki program ve bir sonraki program olmasına karşın tartışma yaratan söz konusu program yer almıyor! özellikle o programı cımbızlayıp koymamışlar. videolar bölümünde her programdan kısa videolar da mevcuttur. 7 nisandaki programdansa sadece ibrahim şakiroğlu'nun konuşmasından kısa bir video var. diğer konuşmacılara ve serdar amirime dair hiçbir şey yok.

  dileyenler şuradan görebilir: https://www.cnnturk.com/gundemozel
 • serdar kuzuloğlu'nun youtube kanalından sansürlenmeden yayınlanacağını umduğum programdır.
 • bu işlerin nasıl olduğunu daha önce internete yansıyan telefon konuşmalarından gördük. şimdi basın komiseri olan danışman kişi, direkt cnn türk deki muhatabını arıyor. cumhurbaşkanının üzüntülerini iletiyor eğitim sisteminde neler yaptığını anlatıyor. mesele herkese tablet dağıttık falan diye yalan söylüyor bunları niye yayınlamıyorsunuz diye fırça atıyor. sonra karşısındaki özür diliyor sonra fırçalayan özür dileme kaldır şu yayını telafi edecek bir şey yap diyor.

  konu daha önemliyse danışmanlar değil direkt recep arıyor ama recep sadece sahip yada üst düzey yöneticilere fırça atıyor karşısındaki salya sümük ağlıyor 80 yaşındaki adam çocuğu yaşındaki recebe bokunu yiyeyim falan diyor. işte basın dünyamız böyle siyasilerle ilişkileri de bu.
 • geziden sonra cnn izleyen herkese müstehak.
 • başlık açıldıktan sonra belki dikkate alınır da video yüklenir diye bekledim ama şu vakte kadar bir gelişme yok. gerçi sansür artık vakayıadiyeden olduğu için sözlük'te bile söz konusu olay ilgi görmedi.
 • bundan sonra serdar' ın kendisine de komple bir sansür uygularlar. bir 10 yıl kadar serdar' ı cnn ekranlarında zor görürüz.
 • serdar kuzuloğlunu bir daha çağırırlarsa programda uygulanan sansürü protesto etmek amacıyla bütün program boyunca hiç konuşmayarak oturabilir müthiş olur.
  ikinci bir seçenek olarak bu sansürü uygulayan kişileri itin götüne sokarak programdan ayrılabilir bu daha da müthiş olur.
 • kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken bir durumdur.
  gündemden düşmemesi gerekir.
  bir konu ekşi sözlüğe başlık oluyorsa bilin ki illa bir açıklama yapılır, yapılması da gerekir zaten.
  gerekirse o konuşma sözlüğe bir şekilde yüklenir ve daha fazla kişiye ulaşması için çabalanır.
  ağa babaları sansürledikçe, biz de daha fazla duyulması için elimizden geleni yaparız.

  lütfen başlığı yukarıda tutun.
 • başlık yukarda kalsa ne olacak
  tupcunun pederi değil miydi cumhurbaşkanı karşısında hüngür hüngür ağlayan. ne bekliyorsunuz ki.