şükela:  tümü | bugün
 • bu da ilerlemedir. amerika ambargoyu koymuş. dolar uçuşta, idlib'e girmek üzereyiz. ancak tek derdimiz neden yeterince uyuyamıyoruz, sağlıklı uyku için ipuçları...
 • 1 saat önce kadar yarım saatlik özel bir program yaptı cnn türk konu ile ilgili. 3 farklı kişi de olayı yorumladı (cnn türk'ün kadrolu yorumcuları).

  pazar akşamı bilim programı vardı programda, yarım saat ötelediler. zira şu an halk tv bile chp'nin planlarını konuşuyor. buradan cnn'e saldırmak yanlış.

  tanım: bilim güzeldir denilesi hadise.
 • tv izlemeyi neden bıraktım?

  çünkü sözde bilim programı yayınlayan en düzgün kanallar bile, programda bilim adamlarının karşısına 1-2 dinci şarlatan oturtup izleyicilere aptal aptal tartışmalar izletiyorlardı. bilim adamı bilim konuşacağı yerde, din felsefesi ya da ateizm hakkında tartışmak zorunda kalıyordu. cnn türk ve habertürk bu işi en çok yapan kanallardır. sözde bilim programı yayınlarlar ama "tarafsızlık ilkesi" gereği bilim adamlarının karşısına dinci şarlatanları oturturlar.

  tarafsızlık ilkesinin bu tür programlardaki yerini de anlamış değilim. adam bilim hakkında konuşuyor diye illa karşısına hurafeleri savunan birini mi oturtmak gerekiyor, tarafsızlıktan anlaşılan bu mu? o zaman bütün din programlarına da 1-2 tane bilim adamı yerleştirin madem tarafsızsınız..

  özet: televizyonunuzu çöpe atın. ben attım, kuş gibi hafifledim.