şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #69091218)
 • ne oldu la? hani rusya davasi kapandiydi. puahahaha:))

  silme angut bu trump tayfasi valla.
 • mueller ilk tutuklamalara gelecek hafta basliyor. manafort, flynn ya da flynn'in oglundan ise girisecek, bundan sonra da tutuklamalar son hizda devam edecek deniliyor.

  hani fake'ti la bu dava? hani hersey cnn'in uydurmasiydi? hani komploydu? ha?

  yoksa siz mi angutsunuz? bence siz angutsunuz. puahahahahha::)))

  ne oldu la haziran'dan beri tek kelime etmemissiniz bu baslikta? ha?
 • ne oldu la sus pus oldunuz? hani cnn'in bok yemesiydi hersey, "gomple" yapiyorlardi sutten cikmis ak kasik kadar temiz trump tayfasina. trump'in dis politika danismani fbi'ya bulbul gibi otuyor, hatta uzerinde dinleme cihaziyla fbi'ya calisiyormus. ustelik trump'in soyledigi gibi bir kez degil, defalarca bulusmus trump'la.

  mueller, manafort'u ev hapsine atti, yakinda gercek hapse de atacak trump hakkinda bildiklerini fbi'ya otmezse. zira hakkindaki dava, kanitlar falan cok saglam, mueller dersine iyi calismis (hep bu kalibi kullanmak istemistim..)

  ama burdakilere sorarsan hersey cnn'in uydurmasi. hadi cnn liberalleri kandiriyor diyelim de, eski fbi baskanini nasil kandiriyor lan? tutuklama kararlarini veren hakimleri nasil kandiriyor? trump'in eski danismani papadapoulos da mi cnn izlemis de simdi bulbul gibi otuyor fbi'ya? fbi gorevlilerini falan da mi cnn kandiriyor?

  neymis bu cnn.

  yoksa siz mi angutsunuz? bence siz angutsunuz. puahahahaha:)))

  hani hersey cnn'in uydurmasiydi lan?? puahahaha:)))

  siz boyle aptal oldukca sizi kandiran cok olur. bugun ruslar kandirir, yarin almanlar.
 • god emperor da deginmis konuya. kaybedeceksiniz.

  https://twitter.com/…rump/status/879682547235651584
 • california'daki işinden kovulma korkusundan dolayı burada liboşçuluk oynayan vişneci gelsin de savunsun biraz. halkın beynini yıkaya yıkaya sikmişler soğuk savaştan beri, bir komünizm korkusudur (ki komünizm kalmadı asdas), bi rusya propagandasıdır gidiyor. ülkeyi propaganda üstüne propaganda yapa yapa geri zekalıya çeviren medya kuruluşları, demokrasi savaşçılığı oynayan neocon statüko memnun mudur acaba abd toplumunun geldiği vaziyetten.

  şaka maka son 1.5-2 senedir batı medyası yüzünü öyle bir belli etti ki, özellikle suriye savaşını körükleme, kuzey kore ve rusya propagandaları derken baya sıçtılar. batı medyası ilk defa manipülatif olduğunu bu denli belli etti. dolayısıyla hepsinin yeni akitten bir farkı olmadığı ortaya çıktı. tepe kadrolarda her ne değiştiyse baya sağlam sıçıp sıvıyor propaganda konusunda son senelerde. hiçbir inandırıcılığı kalmadı resmen.

  freak show'a dönmüş rezil bir ülke.
 • zaten belliydi de kanıtlanması güzel olmuş. başka bir açık yakalamaya çalışsın artık sjw tayfası. melanie neden beyaz giydi, yoksa ırkçı mı argümanına çalışabilecek düzeyde beyninizle ancak bu kadar olabiliyor.
 • videosu yeni yayınlanmış skandal. amerikan medyasının içler acısı halinin, reyting için ülkenin liderine kurdukları sistemli komplonun birinci ağızdan itirafı. malumun ilanı.

  https://twitter.com/…rump/status/879565675349426176

  biliyorsunuz bütün amerikan medyasının aylardır tek konuştuğu şey trump-rusya ilişkileri, seçimi rusların trump'la işbirliği içersinde ona kazandırmış oldukları iddiası. ortada hiçbir kanıt olmayan bu konuda 7/24 trump'ı suçlayan yayın yapmakta kanalların %90'ı. bunun sebebini ilk defa birinci ağızdan öğrenmiş olduk.

  gizli kaydedilen bu videoda cnn yapımcısı john bonifield rusya haberlerini tamamen reyting için yaptıklarını, konu hakkında herhangi bir kanıt olmadığını ve donald trump'ın "cadı avı" sözlerinde haklı olduğunu söylüyor. paris anlaşması muhabbetinden bizzat cnn ceo'sunun "hadi yine rusya konusuna yüklenin" demesiyle tekrar rusya haberlerine dönüş yapıldığı itirafı da var videoda. olay tüm kurumla tepeden tırnağa alakalı yani, bireysel değil.

  sitede trump'a kıyım olduğunu söyleyen herkesi ırkçılık, seksistlik ve gerizekalılıkla suçlayan tayfa buna ne diyecek çok merak ediyorum. tüm medya bu halde. trump bu iğrenç yapıyla 1.5 sene mücadele edip seçimi kazandı, kazanmaya da devam edecek. rezil olduğunuzla kalacaksınız böyle, ayyynen devam.
 • philip defranco'nun catirt diye "yapimci" kismini debunk ettigi videodur. adam cnn'in politika vs alaninda yapimcisi degil, health and bir sey bir sey kisminda yapimci.

  https://youtu.be/nxb2s2mv6pw?t=757
 • benden baska kimsenin entry giremedigi baslik. baslikta bir dolu angut vardi bikbik oten hepsi entry silip kacmis.

  lan ne oldu? pinar ne oldu ? :) puahahahaha:))))

  niye suspus oldunuz oruspu cocuklari, haysiyetsiz herifler?

  lan hani cnn'in komplosuydu hersey? mueller 12 rus'un yaptiklarini delilleriyle ortaya koydu ya la. manafort hapse girdi ya la. bak su cnn'in isine, manafort'u hapse attirdi. trump'i danismani da fbi'ya calisiyormus, bak sen su cnn'e. adamlarda nasil bir guc varsa fbi'ya hukmediyorlar :)) halbuki bunlar hep cnn'in uydurmasi:)