şükela:  tümü | bugün
  • cnn international’ın haberine göre hacda farklı şekillerde tacize uğrayan kadınlar, konuyu polise iletmelerini rağmen netice alamamışlar. taciz genel olarak yoğun bölgelerde meydana geliyormuş.

önlem alınması gerekir ama onca kalabalık içinde bunun önüne nasıl geçilir bilemedim. ne yazık ki gerçek islam bu da değil.

https://edition.cnn.com/…equals-iwd-intl/index.html
  • doğru ise rezil bir durumun haberi. adamlara bak en kutsal topraklarda huzur bulacağına kalabalıkta dezelere dayıyor.
  • islamda artık güncelleme yapılmasının vakti geldi. islam 12.6 sürümünü yükleyiniz.

(bkz: bastırılmış cinsellik)
  • kusura bakmayın fakat cinselliğe düşkün olmak ile seks bağımlısı olmak farklı şeyler. seks bağımlısı olan kişi = seks işçisi / orospu. kadın erkek farketmiyor açıkçası... bağımlıların afedersiniz toplum içerisinde serbest olarak dolaşması yasaklanmalı kaldı ki bunun için genelevler var... demek ki neymiş günahtan arınmak için hacca da gitsen beyni sikinde olanların temizlenmesine yetmiyormuş. lan iman eden biri nasıl seks işçiliği yapabilir? 7 büyük günahtan biri. enteresan insanlar bunlar
  • namaz kılarken kadın erkek yanyana duramıyor.
    allah yarattığı kulunu bilmez mi, bunlar rahat durmaz demiş olmalı.
    e o zaman o kalabalıkta kadınlı erkekli tavaf nedir?
    bilemiyorum altan.
  • iftiradır, dinimize karalamadır. alçak cnn sen kimsin ya. bir müslüman ile yakışan ithamlar mı bunlar. taciz, tecavüz, pedofili allah aşkına, el insaf, bu kavramları nasıl müslümanlarla bağdaştırırsınız. özellikle yüksek fazilet sahibi arap toplumuna bu iftiraa hiç olmamış.
  • hacda kaçırılıp on yıllarca yemen'de 4. karı olarak tutulan evli, çocuklu türk bir kadın vardı ne oldu ona?

haber
  • rezilliğin dikalası. kadın erkek birlikte tavaf etmese de bir çok yaşlı kaybolur o kalabalık da. dalak böbrekleri satılır.
  • gerçekten çok şaşırdım, islam'ın göbeğinde olacak şey mi?
  • doğru olabilir.

insan her yerde insan. maalesef.