şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: cnn turk)
  • darbe sürecinde kahraman türk basını seçilse de, biraz önce darbe fettullahçı haberleri arasında fatih üniversitesi reklamı da yayınlamıştır. everthing goes, money talks beyler.
  • anahaber bültenlerinde isid'le ilgili haber geçtikten sonra pikap reklamları veriliyor. bir tek benim dikkatimi çekmiş olabilir.
  • pazarlama stratejisidir. bir ürünü satmadan önce o ürüne insanların bilinçaltına ihtiyacı olduğu yönünde telkin yapılır. burada ilgili ürünü pazarlayan firma ile tv kanalının işbirliği içinde olduğu sonucu çıkarılabilir.
  • o kadar yaladılar, bir dediklerini iki etmediler, süklüm püklüm yanlarına yanaşıp "abi bokunu yiyim, ben ettim sen etme" dediler, yine de yaranamadılar!

sabah gazetesi tarafından feto, pyd yayın organı yapılmışlar, haberleri yok! dünyada bunlar kadar komik bir yayın organı yoktur. adamlara yaranacağız diye, akit' ten hallice bir yayın politikası uygulamalarına rağmen başlarına çorap örüldü. tez vakte bir sabah baskını yaşarsanız, kimsenin umurunda olmayacak... bilesiniz.
  • bugün sabah yayınında, agit'in seçimler ile ilgili raporu değerlendirildi.

agit'in referandum sürecini eleştirdiği söylendi. buraya kadar tamam.

hande fırat, agit ile ilgili bi kaç değerlendirme yapıp sözü hakan çelik'e bıraktı veee;

agit üyelerinin pkk ile içli dışlı olduğunu, feto ile görüşmelerinin olduğunu paslaşa paslaşa, ağızlarından su aka aka anlattılar.
  • tartışma programlarını izlerken aynı futboldaki yabancı kuralı gibi akp'nin de programdaki konuşmacılar içinde belli bir "hükümet onaylı konuşmacı" kontenjanı uygulattığını düşünüyorum. aydın doğan'ın da ilişkileri arafta tutma adına bunu kabul ettiğini sanıyorum. bu kendi görüşüm. şu an mesela ahlak konulu gündem özel programını izliyorum yotube'da, orada bile acar baltaş hocanın lafını götünden anlayan, ya aklı o kadar olan yada aklınca hocanın dediklerini manipüle etmeye çalışan abuk kişilikler görüyorum. yeri gelmişken deniz bayramoğlu'na bu harika program için sonsuz teşekkürler. dediğim gibi şu bi iki konuğu da heralde mecburiyetten oturtuyolar oraya. onlardan sebep gönül koymam söz konusu değil. ama hoca adına üzülüyorum, aynı masada oturacağı adamlar değiller onlar.
  • cuma gecesi yaptiklari programlari sikiyim. misal su anda tekstil boyasini konu yapmislar. hay anani...