şükela:  tümü | bugün
  • internet sağolsun bu sene sayıları iyice artan insan tipidir. sorsan avrupa'daki tek bir festivali sayamaz ama festival kültürüne çok hakim olduğundan dolayı(!) coachella'sız da yapamaz. marjinal kıyafetleriyle çoktan bu ortamların insanı olduğunu sadece bize değil dünya starlarına da kanıtlamıştır zaten. aynı festivale gittiklerine göre, dünyanın en önemli ünlüleri olan kardashianlarla falan kankadır artık.

hadi yine iyisiniz kekolar, haberlere çıktınız.
  • stil ve hava yoksunu tiplerdir

marifet sandıkları pozları daha sonra cantinery’de ulus 29’da oturup meşhur olmayan gay arkadaşlarıyla paylaşırlar.

edit: geçen sene gittiğimde bu bizim ünlümsüleri gözlemleme şansım olmuştu da buradaki fos ünlerini ve isimlerini haliyle orada bilmedikleri için o attentionsız günler bunlar için cehennem gibiydi.bir ara gidip ense tokat yapmak aklımdan geçmişti de sonra üzmemeye karar verdim(*swh)
  • festivale "müzik" için gidilen günleri özlemle hatırlatan kuru kalabalık.
  • hadise ve şeyma subaşı başı çekmektedir.
  • çok değil 2 sene sonra ayaklara düşecek parti. 2 yıldır duyuyorum adını, kaç yıldır yapılıyor fikrim yok ama 2 yıldır ülkenin kekolarının gidebileceği seviyeye düştüğüne göre prestiji, forsu pek yok.

2 yıldır youtube'a o koçella ferstivali zamanı girince bilmem kim youtuber "koçella'ya gittim", bilmem hangi az bilinen ünlücük "koçella'da şu makyajı yaptım", bilmem hangi keko "koçella'da başıma neler geldi" diye video paylaşıyor. ömrüm boyunca kalabalık, içmeli s.çmalı, abidik gubidik tiplerin cirit attığı o partilere kıl olmuşumdur, 1 saat bile takılamam o ortamda. tamam sevenlere lafım yok ama bu koçella sanki zorunlu vatani görev gibi, çölün ortasında 3-4 dangalak grup olup salak embesil kıyafetler, şapkalar, makyajlarla içip eğlenir gibi yapıyor ama cidden eğlenir gibi bir halleri de yok. dostlar muhabette görsün, radikal olalım, cool olalım diye maymuna dönüyorlar. sosyal medyada 17 yaş altı ergenler de "ayyyyy çok tatlısın, harikasın" deyince gerçekten bir halt yapıyoruz sanıyorlar.

şimdi oraya giden bu ünlücüklere sorsan bu yorumları kıskandığımız için yapıyoruz, çünkü hepimiz onlar gibi olmak için ölüyoruz. heee heee, 9-16 yaş bebelere video çeken embesil olmamak içimde yaradır, en büyük hayalım özelimi, her şeyimi milletle paylaşmak, çünkü ben para için teşhircilik yapmaktan deli zevk alırım.
  • kendine dert edip bu kadar uzun uzun yazanlar kadar ezik olmadıkları için, dünya ezikler sıralamasında gerilere düşmüşlerdir.
  • hoşgeldin ya koçerella.
  • hayır murat dalkılıç'ın ne işi var orada? madem gidiyor, biraz müzik kültürü öğrensin yeni popüler kültür ürünü yaratsın ama kaliteli bir şeyler tabii bundan kastım.
  • hahahah yaaa soyle bir fotolarina baktim da turk oldugunu muhafazakar folklorik kiyafetleriyle belli etmis, global edm fest kulturunden bihaber turk unluleridir. cunku ulkeye donduklerinde yalaklanacaklari koktendinciler var. o kadar da degil yani.

canim yaa akmerkezden festival icin kiyafet alisverisine cikmislar gibi. turk gormemisligini her yerde yapiyor, para arttikca kıroluk da artiyor. yerlerde yuvarlanip cise bulandigimiz, bok icinde yuzup deli eglendigimiz festivaller geldi aklima.
  • babanın evinde de coachella'ya mı gidiyordun diye sormak istediğim samsunlu ünlümsüdür.