şükela:  tümü | bugün
  • cezbedici yeni bir kripto token.

aynı zamanda, işlem ücreti alınmayacak olan bir kripto para borsası. gün içerisinde %42 artışla dikkatleri üzerine çekti, çekmeye devâm etmekte.

cobinhood.com borsası şu sıralar açılacak. işlem ücretleri kripto para dünyasında karın ağrısına dönüşürken bunu yok sayan bir borsanın, kendi kripto parası ile ortaya çıkması son derece olumlu.

https://coinmarketcap.com/currencies/cobinhood/

https://cobinhood.com/

borsanın açılışı 18.12.2017

borsa açılışından sonra fiyat yükselişi devam edecektir. etherdelta'dan alış yapmak mümkündür.
  • taiwan menşeili kendi kripto parasını çıkararak adını ufaktan duyurmuş exchange sitesi.

bugün itibariyle yaklaşık 10-15 coini daha borsalarına eklediler ve 16'sında daha nicelerini eklemeyi düşünüyorlar. bugün eklenenlerin trade işlemleri başlamadı ama deposit/withdraw yapabiliyosunuz arbitraj deneyenler için güzel bi fırsat olabilir.

benim aklıma takılan soru ise şu, zero trading fee olması her ne kadar güzel olsa da bu adamlar nasıl kazanıcaklar bunu tam çözemedim çünkü bildiğim kadarıyla exchange sitelerinin en çok kazandığı alan tradelerde kestikleri ücret hatta bunu bi üst seviyeye çıkarıp tradelerde kendi coinlerini kullandırıp hem coin değerlerini arttırıyorlar hem de coinleri kendilerine kalıyor (bkz: binance) (bkz: kucoin).

siteye kayıt olduktan sonra account kısmından level arttırmak için formu doldurmayı unutmayın aksi takdirde deposit/withdraw yapamıyorsunuz.

sitenin en sevdiğim yanı ise referans sistemiyle çalışmıyor oluşu yani kimse bu başlık altında ölücülük yapamıycak. buna ek olarak grafik kısmında standart ve tradingview kısmı var tradingview kısmını seçerek indikatör de kullanılabiliyor, çok harika bi özellik olarak geldi bana iki sekmede yapılan işi tek sekmeye indirmişler, respect.
  • binance ve kucoin gibi kendi coini olduğu ve popülerleşmeye yeni başladığı için elimdeki bir miktar parayı cobinhood coin e yatırıyorum. üye olmak isteyenlere buyrun referansım referaasdasd

refli linkleri görmeyeceğimiz mükemmel bir borsa başlığı olacak bakalım.