şükela:  tümü | bugün
 • the karate kid filminde ralph macchio'nun canlandırdığı daniel larusso karakterini canı sıkıldıkça döven johnny lawrence ve arkadaşlarının üyesi olduğu dojo'nun adı.

  (bkz: the karate kid)
 • johnny lawrence ile beraber, tv show olarak geri dönüyor. yıllar sonra, orijinal karate kid'den bir parça görmek, güzel olabilir.

  cobra kai tralier
 • ne varsa eskilerde var deyip beklemeye başladığım dizi.
 • tesisatçılık-tamircilik yapan 1,50 boyunda çekik gözlü ihtiyar bir amcanın tek başına madara ettiği dandik dojo..

  buranın başında hoca diye karşımıza çıkan artist kılıklı sarı çiyan*** askerliğini vietnam'da özel kuvvetler bünyesinde yapmış bir adam.. teskereyi alıp memlekete döndükten sonra burada çoluğa çoçuğa "acımak yok, merhamet yok" falan diye itliği kopukluğu öğreten bu -güya- vietnem gazisi serseri; bizim miyagi san'ın amerikan ordusundan mütekait, bu orduda alınabilecek en yüksek madalya olan medal of honor'ı ve efendime söyliyim purple heart'ı, silver star'ı daha pek çok madalya, nişan ve bröveyle birlikte evdeki kutulardan birinin dibinde unutalı yıllar olmuş kahraman bir muharip gazi olduğunu bilse aynı şekilde saygıda kusur eder miydi acaba..?

  bana sorarsan yine ederdi.. ırkçı köpek..!!

  https://www.youtube.com/watch?v=fb0ih0pxv1a

  bak sinirim bozuldu yine..!
 • yeni fragmanı yayınlanan the karate kid'in devamı yeni dizi. fragman şurada. ralph macchio ve william zabka yine dizinin de başrolünde.

  youtube red ürünü bir dizi olduğundan ülkemizden legal olarak izlemenin bir yolu yok sanırsam. en azından şimdilik. (şuradaki linkte bu ülkeler listelenmiş)
 • ergenlik dönemi ağlaklıktan başka bir şey yapamayan daniel, 34 yıl sonra hak ettiği dayağı inşallah yiyecek. gerçi sarıyı da sevmezdim ama görcez bakalım neler olacak.

  fragmanı güzel olmuş. umarım güzel bir dizi ortaya çıkar. bir şekilde seyrederiz diye umuyorum.
 • okulda işinde gücünde ve disiplinli bir şekilde karate sanatını icra etmekte olan johnny'yi dışarıdan gelip, ağır troll ve zorbalık eden daniel'in, gelecekte de zorbalık işine devam ettiğini gösteren yeni dizidir.

  34 yıl önce bay miyagi adındaki şeytani büyücünün de yardımlarıyla, johnny'yi hileli bir şekilde turnuvadan eleyen daniel, hala utanmaz ve arlanmaz bir kibir topudur. kendi halinde takılan johnny ise, eski karate okulu cobra kai'yi tekrar açmaya karar verir. daniel uslu durmayacak ve zorbalığa devam edecektir.

  haklı mücadeleni destekliyoruz johnny reyiz!
 • sensei johnny'nin strike first, strike hard, no mercy! felsefesini öğreteceğini umduğum dizi.

  - hey sensei is there any particular way you want me to wash these windows?
  + nah i dont give a shit!

  (bkz: muhahaha)
 • büyük heyecan, mutluluk, merak yaratan dizi. umarım (bkz: part 3) gibi çıkmaz.
 • son fragman, kesinlikle bir karate kid değil, cobra kai dizisi olduğunu gösteriyor. gerçek revenge of nerds'i, burada göreceğiz.

  bad sensei