şükela:  tümü | bugün
 • 19 yaşındaki basketbol oyuncusu. suanda north carolina formasi giyiyor ve dun gece duke'a karsi cok iyi performans sergiledi.
  nba'de onemli bir gelecegi olabilir.
 • ozellikle ncaa college liginin son donemlerinde ve march madness 2019'da kendini gosteren, bu sayede 2019 nba draft'inda 6 veya 7'nci siradan secilmesi beklenen oyun kurucu.

  neden 6 veya 7. cunku 6. ve 7. siradaki takimlar phoenix suns ve chicago bulls, bu iki takimin da oyun kurucuya ihtiyaci var. bu sebeple bu iki takimdan birisi tarafindan secilmesi bekleniyor. bakalim.
 • 2019 nba draft'ında şanlı chicago'muz tarafından seçilmiş olan isim.

  ben açıkçası bulls'un her ne kadar pg ihtiyacı olsa da morant veya garland düşmediği müddetçe başka bir pg seçmek yerine seçilmemiş en yüksek potansiyelli oyuncuya yönelmesini ve pg açığını free agency'den çözmemiz gerektiğini düşünüyordum. timberwolves 6. sıradan culver'ı seçmeseydi bulls için culver da çok iyi bir seçim olabilirdi fakat sonuç olarak bu afrolu delikanlı takıma katıldı.

  oyun stili olarak hızlı tempoyu seven, hem kendi şutunu yaratabilen hem spot up shooter olarak oynayabilecek, fiziği ile savunmada kalburüstü olabilecek bir isim white. ancak oyun görüşü, oyun kurma yetenekleri, tercihleri soru işareti. garland daha büyük bir potansiyel olsa da white bizim kadroya ve özellikle lavine'in yanında oynamak için daha uygun gibi.

  players tribune'de babasının ölümünün ardından yaşadıklarını anlattığı yazısı beni çok etkilemişti belli ki etik sahibi, düzgün bir çocuk. umuyorum gelişimini sürdürerek uzun yıllar büyük katkılar verir.
 • yaz liginde yardıran chicagomuzun çiçeği burnunda guardı;

  https://www.youtube.com/watch?v=0cmehvzrtec&t=108s

  sonunda d-rose sonrası sağlam bir 1 numaramız oldu galiba. coby oldukça skorer bir guard ve skor silahları epey fazla. bir kere tertemiz jump shotı var. crossover sonrası hızlı ve yüzdeli şut sokabiliyor yüksek post civarından. içeri dengeli drive da edebiliyor, sayı yapabileceğini bilerek dalıyor. handlingi üst düzey, o yüzden çok top kaybı yapacak bir guard değil. step back yapıyor, üçlük atıyor vs. yani bulls'un 1-2-3-4 numaraları komple skor üretebilen isimlerden oluşur ilk beş başlarsa. wendell hiç hücuma çıkmasın bu sezon, bizim pota altında kalıp blok krallığına falan oynasın.
 • bu senenin bir numarası olacak çaylaklar arasında o dandik chicago'ya rağmen.