• son yaptığı "yemezler" cingılı ile kendinden tiksindiren içecek.
    bu kadar iğrenç ve dinlerken küfür ettiren bir cingıl duymamıştım son zamanlarda.
    nefret ettim lan sizden! boykot etmek için sokaklara coca cola dökeceğim neredeyse.
  • kendisini taze sıkılmış meyve suyuyla aldattığım için uzun yıllar önce yollarımız ayrıldı:)
  • 10 numara bir reklam filmi yapmışlar. tekrar hatırlıyoruz ki, coca cola bu işi biliyor arkadaş...
  • sigaradan sonra yasal olarak satılan en zararlı şeydir. sigaradan en güzel farkı da bırakması kolaydır. lisedeyken bir yaz sabahtan akşama kola içmiştim, mideye nasıl bir zarar verdiyse 10 yıldır hala sıkıntısını çekiyorum. imdadıma da zeytin yetişiyor. kola deyince insanların aklına hep o güzel reklamlar geliyor, yıllardır mükemmel bir pazarlamacılık anlayışıyla çok güzel bir imaj oluşturdu coca cola. halbuki her konuda zıt giden doktorların anlaştığı nadir konulardan biridir kolanın zehir olduğu.

bırakın o yüzden. içmeyin şu zıkkımı. çocuklarınızı hiç bulaştırmayın. ayran diye bir olayı var türkiye'nin, herkes düzenli olarak içer ama yine de kıymeti bilinmez, mucizevi içecek. binbir faydası var. ondan için bol bol, dayanamıyorsanız ice-tea için ama şunu içmeyin.
  • vaktiyle ölümüne içtiğim ancak bir anda nasıl olduğunu ana-lamadan bıraktığım içecek. sağlık vb bir problem yaşamadım ancak tadı ciddi kötü geliyor şuan içtiğimde.
  • her israil boykotunda boykot edilen (güya) ama ramazan sofralarının vazgeçilmezi alkol kullanmayanların bir numaralı içeçeği ciro şampiyonu marka ;)
  • özcan deniz ve sıla'lı reklamı gayet başarılı olmuş.
  • reklam uğruna güzelim why this kolaveri di şarkısının içine etmiş içecek firması... üstelik özcan deniz ile... daha güzel içine edilemezdi... ya da ben önyargılıyım... (bkz: önyargı)
    why this kolaveri di
  • özcan deniz'li reklamı görünce kolanın yapmadığı mide kramplarına sokmuştur beni.
  • özcan deniz'li son reklamı sebebiyle tiksindirmeyi basarmis meşrubat markası
hesabın var mı? giriş yap