*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • coca cola zero nun yeni ismidir.
 • dün deneme imkanım oldu. coca cola zero içtikten sonra ağızda bıraktığı metalik tat ve yapay şeker tadı gitmiş. beğendim.
 • olmamış bence. zero 'nun tadına alışmış birine tadı yayvan gelir. neyse iyi oldu ne zamandır bu mereti hayatımdan çıkarayım diyordum bahane olmuş oldu.
 • ağanın eli tutulmaz ama batıl bazı incelemelerim neticesinde zero'yu iptal etmesinin coca cola'ya uğursuzluk getireceğini düşünümlüyorum. isimler çok önemli. isimler isimden fazlası.
 • zero adını kaldırıp şekersiz demiştler, yeni tat da çok güzel olmuş bence. daha önce hep light içiyordum ama bu şekersiz'e geçeceğim sanırım.
 • zero'nun yerini almış sevimsiz isimdir. alışkanlıklar bırakılmaz zero istemeye devam tabii ki.
 • coca-cola'nın şekersiz gazlı içecek pazarında hali hazırda var olan zero çeşidinin tekrar markalaştırılması sonucunda ortaya çıkmış içecek.

  üzerinde yeni tat yazmasa bile rahatça anlayabileceğiniz bir şekilde tadı değişmiş. şekerli yerine hafif acı ve ekşi bir tadı olmuş. açıkçası ben beğenmedim.

  bir çoğunuz hatırlar, geçtiğimiz yıl içerisinde pepsi yoğun bir reklam kampanyası içerisindeydi. uyguladığı kör tadım testlerinde türk halkının daha çok pepsi'yi beğendiği ortaya çıkmıştı. sanıyorum bu yüzden eski zero, yeni şekersiz'in tadı artık coca-cola değil, pepsi. hatta bence pepsi coca-cola'dan telif hakkı falan istemeli.

  buradan bütün coca-cola'nın karar alma mekanizması içerisinde emeği olan, çok sevdiğimiz zero'yu pepsi max yapan herkese teesüflerimi iletiyorum.
 • fakirlikten ötürü son yıllarda o kadar çok makarna yedim ki, galiba tat alma cisimciklerim "sikerim yapacağın işi!" diyerek artık çalışmamaya başladı. zira eskiden yemek, içecek konusunda bir hayli seçici iken, şimdilerde ne bulsam yiyorum. bundan ötürü coca-cola şekersiz de burada söylenenler gibi gelmedi, gayet beğendim. ancak sevgili dostlar şunu eklemeliyim ki, ben bi cola, crown cola ve le-cola da içiyorum. hatta bence crown cola en güzel kola listemde hala ilk sırada ama bunun nedeni kendisinin bir litresinin bir lira civarında olması olabilir* .

  ek olarak zero'nun bir havası vardı. kadın kişisiyle yemeğe gittiğimde seksi aksanımla zero der, dört harfle karşı tarafı kızgın kumlardan soğuk sulara götürür, iyi bir izlenim yaratırdım. tabii gecenin sonunda aşağılık, fakir bir pislik olduğum ortaya çıkardı* .

  crown cola'yı ciddi bir şekilde öneriyorum. coca-cola tahakkümünü bitirmek bizim elimizde.

  kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet!