şükela:  tümü | bugün
  • aptalım!
    zero'dan ve light'tan farklı bir şey zannediyordum.
    içerik aynı konumlama farklıymış sadece.
    zero ile aynı şeyi içiyormuşuz aslında.
    kola kutularının üzerinden zero markasını kaldırıp “şekersiz” ibaresini büyütmüşler.
  • bu nasıl kola allah aşkına adam zehirler bu , almayın aldırtmayın.
  • alakası var mı bilmem ama sigarayı bırakmış olan şahsıma, bu koladan aldığım ilk yudum hayvan gibi sigara içme isteği uyandırdı. aldığım ikinci yudumda da aynı şeyi hissedince gecenin bir yarısı petrole gidip sigara alacaktım ki kolayı döküp rahatladım. az kalsın sigaraya geri başlıyorduk durduk yere.
  • aslında zero ile aynı tadı barındırıyor içinde hiçbir fark yok. isminin değişmesinin nedeni şu (bkz: coca cola zeronun isminin degismesi) başlıkta incelenmiş. (#74383945) şuradan da videosunu bulabilirsiniz.
  • şekersiz ise tatlı değildir. tadı acı mı yoksa saman gibi tatsız bir şey mi diye merak ettiğim türklerle dalga geçen bir firmanın ne olduğu çözülemeyen ürünü. para verip de bunu içenin vatandaşlığı düşürülsün. acı kola da neyin nesi?

içtikten sonta edit: içmeyiniz efendim, içeriğinde şeker (kalori) olmadığını iddia eden bu ürün nasıl oluyor da insulinimi tavan yaptırıyor? (ürün yanında başka bir şey yenip içilmemiştir. 2 3 saat öncesinde de bir şey yenilip içilmemiştir.)
  • içince bildiğin şekerli tadı aldığım gazlı içecek.
  • büyük boy iskender yiyip yanında şekersiz içecek diye kendini kandıranların içtiği meşrubat. bunu içmelerinin sebebi de tadının güzel olmasıymış. eğer derdin hazmı kolaylaştırmaksa, soda da bu işi görür. neden bu içeceği içersin ki?
  • iki tane büyük boy iskender yiyip yanında afiyetle içtiğim içecek. çünkü şekerli kolanın tadını sevmiyorum.
  • koskoca coca cola zero'yu gözümüzün önünde yiyip bitiren coca colanın yeni ürünü. zero istediğin an eline tutuşturulan saçma sapan şey. ey şekersiz sen kimsin ya? bugün zero'sunun elinden alınmasına ses çıkarmayanlar yarın gelip bize ağlamasınlar.
  • icinde aspartam var, sekerli olsa daha iyi