şükela:  tümü | bugün
  • saatlerce yada kimisine göre dakikalarca çalışıp kazandığınız parayı, cebinizden alıp amerika'ya yollayan firma. amerika'da bir firma lan işte, kereviz.. "deme!!" suçu ne "deme!!". coca-cola amerika'da vergi ödüyor, o vergi ile üretilen silahlar ypg'nin eline geçiyor. amerikan hükümeti* ypg'ye silah desteğini sürdüreceğiz diyor.
    şimdi hayal et buz gibi kolanı paşalar gibi içiyorsun. (100 şişe içersin diyelim yıllık)
    türkiyedeki coca-cola, o ücreti , bu ücreti.. senin 100 kolanın parası ile gönderdi amerikadaki coca-cola'ya. amerika'da bu paraların bir kısmı vergi oldu; birazını eğitime yatırıp senin yurt dışına kaçan çocuğunu okuttular, birazını da savunma sanayine yatırıp silah ürettiler.
    senin 100 şişe 1 tane mermi olur, gelir mehmetçiğinin kabinden vurur. içerken birde bunu düşün. *
  • yazısını tersten okuyunca "allah yok din yalan" veya "türk kızı kezbanın tekidir" yazması.
    illuminati cuntfirmed?
  • en büyük sebebi bazı yerlerde pepsi satılmasıdır. bir de evlerde henüz musluktan akmaması.
  • ''türkçe öğren önce mal. sonra bok atarsın sağa sola'' diyesim geliyor ama demiyorum.

aşırı şekerli ve 'orijinal tat' adlı ambalajlarının bile o eski orijinal tadından çok uzak olması.

tercihim bu yüzden yıllardır pepsi'dir hep.

ek: dur lan merak ettim pepsi içerek kime mermi kazandırıyormuşum bi' öğreneyim.
  • ınstagram, facebook kullanma. tweet atma. youtube’da video falan da izleme..

vergi ödüyor hepsi sonra ypg’ye silah...

——-

zihniyete bak ya ülkeme bak ya.
  • ben çok şekerli diye nefret ediyorum. hiç sağlıklı değil. geri kalani beni ilgilendirmiyor. zaten reis bir ara bunun fabrika açılış törenine katılmıştı. ondan sonra anladım ki reis de bizden.

(bkz: rte'nin ısparta'da coca-cola fabrikası açması)
  • bir ppk lı kürdün de ypg yerine tsk yazarak girebileceği entry...

f16 lar, mühimmatın ve sistemlerin çoğu amerikadan geliyor sonuç olarak...

demek ki kolayı içebilecek bir tek sinsi gibi hiç bir şeye karışmayan moğlistanlılar kalıyor... mermi de olsa kafa kesen pala da olsa sikinde olmaz moğolun...
  • yazar bu başlığı starbucks’ ta kahvesini yudumlarken açmıştır kesin.

o zaman sen de pepsi cola iç yiğidim.