• sierra ve bianca adlı iki kızdan oluşan şeker gibi grup, çok ünlü olucaklar çok...

  biraz moby ve sneaker pimps etkisi sezdim, ama yine de birşeylere benzetemiyorsunuz, garip.
 • good friday gibi inanılmaz bir şarkı yapabiliyorsa daha şimdiden bir kaç sene sonra ne tür ruh hallerine sebebiyet vericeklerini tahmin edemiyorum .
 • cocorosie; birbirlerini görmeden iki farklı hayat süren casady kardeşlerin bu birikimlerinin kendiliğinden ortaya çıkan bir ürünüdür. bianca ani bir karar vermiş ve senelerdir görmediği kız kardeşi sierra'nın paristeki evine onu görmeye gelmiş. bunu takip eden sekiz aylık zaman boyunca pencereden yağmuru izleyerek şarkılar kaydetmişler bu ayakkabı kutusu gibi olan evde. daha önce operalarda şarkı söylemiş olan sierra yine söylemiş, gitar çalmış, flüt çalmış. 9 yaşından beri ürkütücü aşk şarkıları yazan bianca ise yine felaket şeyler yazmış, söylemiş, perküsyon çalmış, herşeyi çalmış, acaip sesler yaratmış... patlattıkları mısırın seslerini bile kaydetmişler şarkılara ve de yaktıkları sigaraların. işte 8 ay sonunda, parisin 18. bölgesindeki bu ufak evde "la maison de mon reve" çıkmış ortaya ve touch and go'nun gözdelerinden olmuşlar. çok hasta, bulaşıcı ve tüyler ürpertici bir tatlılığı olan bir müzik yapmışlar, ona buna benzetilecek gibi de değil...
 • deodorant sikipta küresel mi isindiniz? çatiniz mi akti? sevgiliniz askere mi gitti, depresyonda misiniz? alin size bir la maison de mon reve. battaniyenin içinden kulak kabartip bol bol dinleyin, yükselin.
 • kanatlarının altına rüzgar almakta zorlanan, evde tütüyle dolaşan, perdelerine iğnelenmiş notlarla yaşayan kadınlar dinlesin diye müzik yapıyor olduğu hissi taşıyan grup.
 • yeni albumlerinin eylul'de cikacagi soylentisi bas gosteren (demoyu getirene putun kiralligim) narkolepsi tesvikcisi, mavi tilki postu parfumlu vizvizmizmizcilar; annemin verdigi hakkaniyetli isimle anacak olursak samur sesli tencere tava orkestrasi

  (bkz: koy kizim su tencere tava orkestrasini)
 • 13 eylül olaral belirlenmiş yeni album noah's ark'ın release date'i, touch & go'dan diye ekleyelim..soulseekte bulunmakta an itibari ile..
 • dinleyişimin 3. saniyesinde hastası olduğum grup...
 • noah's ark, blonde redhead sevenlere önerilir; fena da diil hani, sevmeyen de dinleyebilir.
hesabın var mı? giriş yap