şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son yılların en acayip futbol karakteri. "kesin bu maçı kaybediyoruz hoca gidiyor, cenazesini kaldıracağız ve bu halıya sereceğiz" diye diye fenerbahçe'nin maç kaybetmesinin önüne geçmiş bir nefer.
  • aklıma kolpaçino'daki halı sahnesi geldi. hayal ediyorumda bundan daha komik bir sahne olmaz, tesislerde elinde halı ile gezen teknik ekip hahahsh bu ne aq.
  • aziz başkanın pavalı köpekleri olabilir mi ?
  • oğlum halı nedir bari kefen falan taşıyaydın daha mantıklı olurdu türk futbol tarihinin en acayip karakteri
  • yarmış çalışandır.

(bkz: sozluge bir daha gelinse alınacak nickler)
  • kulüp değil sirk amk.
  • alman çoban köpeğimi ilk sahiplendiğim dönem, o zamanlar 2 aylık daha minnak şimdi ki gibi at yavrusu değil kendisi. tabi tuvalet eğitimi vermek lazım, ne yaptıysam olmadı, izlemediğim video okumadığım yayın kalmadı. hiçbir yönteme cevap vermedi, gitti yine salonun ortasına yaptı kerata. tam ümitlerin tükendiği anda aklıma sıpanın sürekli wc olarak işini gördüğü halı geldi ve halıyı yüklendim köpeğimle beraber dışarı çıktık ve bingoo, o ölümüne direnen minnak yavru ilk defa ev dışında bir alanda ihtiyacını görmüş ve benim halı gezdirme sürecim başlamıştı. 1-2 haftaya da tamamen tuvalet eğitiminde mutlak başarıya ulaşmıştım.

halı gezdirme deyince aklıma bu anımı getiren trajikomik olay.
  • böyle vizyon, böyle misyon pes dedirtecek cinsten. cocu görse oturur ağlardı.
  • lan hangi mezhebe bağlısın halıya dürüm yapılan cenazeyi nerde gördün aq.
    illa mizansen yapacaksan beyaz kumaş al duvara falan as katlaması saklaması kolay.
  • sözlükteki en komik başlıklardan biri. işin acı tarafı yaşanmış bir olay olması. hay halına sokayım. kaybedecek diye elde halıyla gezmek nedir aq. hiç mi üşenmedin be adam. kocaman ile çalışan kafayı sıyırıp, fenerbahçe armasındaki ottan bir dal sarıyor aq.