• son yılların en acayip futbol karakteri. "kesin bu maçı kaybediyoruz hoca gidiyor, cenazesini kaldıracağız ve bu halıya sereceğiz" diye diye fenerbahçe'nin maç kaybetmesinin önüne geçmiş bir nefer.
  • kulüp değil sirk amk.
  • yarmış çalışandır.

(bkz: sozluge bir daha gelinse alınacak nickler)
  • oğlum halı nedir bari kefen falan taşıyaydın daha mantıklı olurdu türk futbol tarihinin en acayip karakteri
  • aziz başkanın pavalı köpekleri olabilir mi ?
  • (bkz: çocuğu gidecek diye hali gezdiren fbi çalışanı)

bu kadar mı yanlış okunur lan?
  • alman çoban köpeğimi ilk sahiplendiğim dönem, o zamanlar 2 aylık daha minnak şimdi ki gibi at yavrusu değil kendisi. tabi tuvalet eğitimi vermek lazım, ne yaptıysam olmadı, izlemediğim video okumadığım yayın kalmadı. hiçbir yönteme cevap vermedi, gitti yine salonun ortasına yaptı kerata. tam ümitlerin tükendiği anda aklıma sıpanın sürekli wc olarak işini gördüğü halı geldi ve halıyı yüklendim köpeğimle beraber dışarı çıktık ve bingoo, o ölümüne direnen minnak yavru ilk defa ev dışında bir alanda ihtiyacını görmüş ve benim halı gezdirme sürecim başlamıştı. 1-2 haftaya da tamamen tuvalet eğitiminde mutlak başarıya ulaşmıştım.

halı gezdirme deyince aklıma bu anımı getiren trajikomik olay.
  • lan hangi mezhebe bağlısın halıya dürüm yapılan cenazeyi nerde gördün aq.
    illa mizansen yapacaksan beyaz kumaş al duvara falan as katlaması saklaması kolay.
  • böyle vizyon, böyle misyon pes dedirtecek cinsten. cocu görse oturur ağlardı.
  • (bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)

başlık komik ama olayın özünde halı gezdirme diye bir durum yok.

1. durumda yere serilmek üzere rulo halinde köşede duran bir halı var.
    2. durumda yere serilmiş halde yerde duran bir halı var.

muhtemelen havalar yağışlı ayak silinsin vs diyerek oraya konmuş büyük bir paspastır o da.

halı yüzünden küme düşme hattında değilizdir rahat olun.

bu bahanelerin de bir sonu gelecek lig sonunda bakalım o zaman suçlu kim olacak.

edit: yerde duran halı aatıf’ın seccadesi çıktı.
hesabın var mı? giriş yap