şükela:  tümü | bugün
 • bir an evvel bulunması gereken kadın.

  bu nasıl bir canilik? nasıl bir ruh hali? haber metninde çocuğun "anne" diyerek feryat ettiği yazıyor ama ben duyamadım/anlayamadım.

  ...

  birkaç gün evvel de şöyle bir haber vardı: (bkz: eşine benzediği için öz oğluna işkence yapan anne)

  edit: video rahatsız edicidir. ben izledim, izlemez olaydım. 20 aylık kızım geldi aklıma. ben ve eşim iki gündür ufak bir rahatsızlığı var diye uyuyamazken, bu mahlukatın yaptığı caniliğe küfür yetiştiremiyorum.
 • çocuklara kötü muamele edenlerin akıl hastalıkları hastanesine kapatılması ve ciddi bir tedavi altına alınmaları, tecavüz edenlerin ve/veya öldürenlerin ise (suçu %100 ispatlananların diyelim) idam edilmeleri konusundaki düşüncemi destekleyen videodur. tabii ki izlemedim ama haberin metninden gerekli bilgiyi edindim.
 • buna kadın da demeyin anne de . tek hücreli canlı amkodum sürtüğü.
 • çocuk terbiye ettiğini sanan, üremekten başka bir boku beceremeyen aşağılık bir kadının görüntüleridir. ulan gerizekalı ne yaptığını sanıyorsun sen. bir an önce bulunup akıl hastanesinde tedavi altına alınmalıdır. o çocuğa da getirin ben bekar halimle bakayım. o beyinsizden daha iyi bakacağıma eminim. ellerim titriyor ulan kaltak.
 • bu resmen öldürmeye teşebbüslük bir hareket. bunu yapan ve kendini anne sanan kişinin ruh sağlığı bozuksa bir akıl hastanesine gönderilmesi, ruh sağlığı bozuk değil de gerçekten cani bir insansa ciddi bi cezayla yargılanması gerekir.
 • kazığa oturtulup şehir şehir ibret olsun diye gezdirilmesi gereken kadın. bunu yapan insan değildir. savunmasız bir insana, evladına bir insan bunu nasıl yapar? çığlıklarına nasıl dayanır bir anne anlamak mümkün değil.
 • yastığın renginden, kadının üzerindeki eşofmanın kumaşından çomarlık seviyesinin anlaşılabildiği görüntü. zorla evlenmekten, zorla üremekten başka bir şey yapamayan bir kadın daha, zavallı bir "aile" daha.
  düğününde herkes kıvanmıştır kesin ama, takılar takılmıştır, kurdeleler bağlanmıştır falan.
 • üstüne üstlük bir de bunun videosunu çekmiş olması tamamen akli dengesinin bozuk olduğunun bir göstergesi. el kadar çocuğa bunu yaptıran şeyin suçu kesinlikle işkenceyle ölüm olmalı. şimdi bu kadına hiçbir şey olmayacak. "belki" hapis cezası alıp tekrar salıverilecek. o yavrucuk ise belki 40 belki 60 belki de 3 yıl yaşayacak ve bu yaşadığı travma onda büyük bir iz olarak kalacak. bu çocuğun ne suçu günahı var? yaratıcınız bunu görmüyor mu da bu insanların evlat sahibi olmasına izin veriyor? bu nasıl bir sınav, nasıl bir saçmalık anlamlandıramıyorum. bunları yazan bizler, çocuğa içi kan ağlayan bireylerle bunun gideceği yer (sözde cehennem) aynı yer mi olacak? yazık. bu tür insanların içimizde olması gerçekten çok korkunç.
 • bulunsa da hak ettiği cezanın verilmeyeceğinden emin olduğum anne müsveddesi
 • müge anlı ile tatlı sert programı'nda yayınlandıktan sonra kısa sürede bulunacak canidir.