şükela:  tümü | bugün
  • bir an evvel bulunması gereken kadın.

bu nasıl bir canilik? nasıl bir ruh hali? haber metninde çocuğun "anne" diyerek feryat ettiği yazıyor ama ben duyamadım/anlayamadım.

...

birkaç gün evvel de şöyle bir haber vardı: (bkz: eşine benzediği için öz oğluna işkence yapan anne)

edit: video rahatsız edicidir. ben izledim, izlemez olaydım. 20 aylık kızım geldi aklıma. ben ve eşim iki gündür ufak bir rahatsızlığı var diye uyuyamazken, bu mahlukatın yaptığı caniliğe küfür yetiştiremiyorum.
  • çocuklara kötü muamele edenlerin akıl hastalıkları hastanesine kapatılması ve ciddi bir tedavi altına alınmaları, tecavüz edenlerin ve/veya öldürenlerin ise (suçu %100 ispatlananların diyelim) idam edilmeleri konusundaki düşüncemi destekleyen videodur. tabii ki izlemedim ama haberin metninden gerekli bilgiyi edindim.
  • çocuk terbiye ettiğini sanan, üremekten başka bir boku beceremeyen aşağılık bir kadının görüntüleridir. ulan gerizekalı ne yaptığını sanıyorsun sen. bir an önce bulunup akıl hastanesinde tedavi altına alınmalıdır. o çocuğa da getirin ben bekar halimle bakayım. o beyinsizden daha iyi bakacağıma eminim. ellerim titriyor ulan kaltak.
  • bu resmen öldürmeye teşebbüslük bir hareket. bunu yapan ve kendini anne sanan kişinin ruh sağlığı bozuksa bir akıl hastanesine gönderilmesi, ruh sağlığı bozuk değil de gerçekten cani bir insansa ciddi bi cezayla yargılanması gerekir.
  • kazığa oturtulup şehir şehir ibret olsun diye gezdirilmesi gereken kadın. bunu yapan insan değildir. savunmasız bir insana, evladına bir insan bunu nasıl yapar? çığlıklarına nasıl dayanır bir anne anlamak mümkün değil.
  • yastığın renginden, kadının üzerindeki eşofmanın kumaşından çomarlık seviyesinin anlaşılabildiği görüntü. zorla evlenmekten, zorla üremekten başka bir şey yapamayan bir kadın daha, zavallı bir "aile" daha.
    düğününde herkes kıvanmıştır kesin ama, takılar takılmıştır, kurdeleler bağlanmıştır falan.
  • müge anlı ile tatlı sert programı'nda yayınlandıktan sonra kısa sürede bulunacak canidir.
  • özünde ölüm cezasına karşıyım.. ancak, bu şekilde çocuk, yaşlı, hasta olan kişilere eziyet edenleri hiç uzatmadan öldürmeli.. asmak falan demiyorum.. ilk gördüğün yerde çekip vuracaksın... bunu yapan zaten anne olamaz.. rahatsız edici bir video.. anneler ve hassas kişiler seyretmesin..
  • çocuğun kafasına yastıkla basma psikopatlığı zaten kan dondurucu cinsten de, bir de bunu kameraya almak nasıl bir ruh hastalığıdır.

düşünüyorum düşünüyorum bunun mantığını çözemiyorum. bunun ironisi olmaz ama "çocuğumla işkence keyfi" diye sosyal medyada paylaşacak olmasından başka bir mantıklı açıklama bulamıyorum.
  • böyle tipler, ekmek parasını kazanmak için cinsel ilişkide bulunan kadınların üzerindeki o kötü yaftayı almaktadır.. (bkz: orospu)