şükela:  tümü | bugün
  • lan o kadar uğraştım gece yarısına kadar. çocuğun tasarım ödevi için plastik şişeden kuş yuvası yaptım. şerefsiz öğretmen 40 vermiş. gayet de güzel olmuştu halbüsü.
  • savunmasız canlılara kanserojen madde içeren yuva yapıp canlının ve ileride yapacağı yavrularının canlarını hiçe sayan birine sağ duyulu bir öğretmen tarafından verilen ibretlik ceza olayı.
  • insanlar o şişeden su içiyor, kuşa negzel yuva yapmışız beğenmiyor hasbam. yoksa o öğretmen sen misin? (bkz: xenraiken)
    küçük bir çocuğun ve onun cefakar babasının duygularının katili olan öğretmen eylemi.
  • tasarim gibi öznel bir olgunun dersinden cocuga 40 veren ögretmenin ayibidir.
  • asbestli maddeden yapaydın da, çocuğun elinin değmediği iyice belli olaydı bari.

muhtemelen öğretmen tarafından veli eliyle yapıldığı anlaşılan ödeve düşük not verilmesi hadisesi. çok da takmamak lazım.
  • çocuğun ödevini yapan ‘velinin’ aldığı not. bıraksaydınız çocuk kendi yaratıcılığını kullansaydı, siz yardımcı olsaydınız sadece.

--- spoiler ---

çocuğun tasarım ödevi için plastik şişeden kuş yuvası yaptım.

--- spoiler ---

çocuğun tasarım ödevi senin tasarım ödevin değil o.

ayrıca plastik şişeden yuva yapmak nedir ya. direkt plastiği eritip kuş yemine karıştırsaydın!
  • dersten geçer not alamayan beceriksiz velinin; öğretmene bok atma sürecini belirten serzeniş.
  • öğretmen, çocuğun yapmadığını anlamıştır muhtemelen. ikinize de ders vermiş anlarsan diye de işte...
  • (bkz: ahahahahahahaa)

yarmasa da sık sık yaptığım bir şey olduğu için güldürdü. çocuğun yapmadığı her ödevde oyun cezası da veririm oh mis.

ne çeşit bir ebeveynlik ya bu?