1. linkte görebileceğimiz görüntülerdir.

http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=vsgr2mgsorm

insanlıktan nasibini almamış olan annenin türk kızına yaptığı eziyettir.

nasıl bir insan bunu yapabilir ki ?

lütfen hollada'da yaşayan yazar arkadaşlarımız en azından görüntüyü hollanda polisine ulaştırsın.

hollandaca bilen arkadaşlar hollanda polisine internet üzerinden suç bildiriminde bulunabilirler.

hollanda polisinin web adresi: https://www.politie.nl/
  2. yaratık görmek isteyenlerin izleyeceği videodur. bu sondaki 'videodur'u annedir diye yazmak isterdim ya da insan diye.. hayvan yazacaktım; bu hareketleri hiçbir hayvanda görmediğim için de yazamadım. insanlıktan nasibini alamamış yaratık ..

edit: imla.
  3. ve bir bok yokmuş gibi bunu kişneye kişneye kaydeden türk baba! senin o iki lafı bir araya getiremeyen ağzını yüzünü...
  4. - one psycho mother, one asshole father, one poor girl, one cup.
    (amsterdam times)
  5. orada hiç bir şey yapmadan gevşek gevşek videoya kaydeden türk babaya da çok kızmama sebep olmuş annedir.
  6. insafsizdir. dogurma allahin vicdansizi bakamayacaksan, iki sabir gosteremeyeceksen. o baba da tam sambabasi, olayi normallestirmisler yazik. cok sinirlendim ve cok uzuldum o minik kiza.
  7. haksızlık ve zulüm yapana söyleyecek çok şey yok artık da haksızlık ve zulüme seyirci kalana lanet olsun!
  8. ilgili sahne gelmese de tiksinti duyulacak kadındır.şimdi bu çocuğu alıp başaka aileye verseler yok gayrimüslimlere verildi, yok eşcinsel çifte verildi diye bik bik edecek bir sürü salak tanıyorum.
    her şey bir yana çocuk diye ölen insanlar varken bunların bu yavruya ettiği eziyete bak. hep derim böyle kadınların artık yumurtalıkları sökülmeli, böyle babaların o işe yaramayan uzuvları kökünden kesilmeli. bu insanlar çocuk sahibi olmamalı.
  9. videoyu izlemedim. ama zamanında jimmy kimmel'ın bir yarışması vardı böyle. bilen bilir, jimmy kimmel arada yapar böyle psikopat şeyler. bana bu video da onlardan biridir gibi geldi. youtubeda iki arayıp bakmak gerek. bir sakin olun ya.

ahanda link.

çocuğuna kustuğu yemeği yediren hollandalı anne hakkında bilgi verin