• ve bir bok yokmuş gibi bunu kişneye kişneye kaydeden türk baba! senin o iki lafı bir araya getiremeyen ağzını yüzünü...
  • haksızlık ve zulüm yapana söyleyecek çok şey yok artık da haksızlık ve zulüme seyirci kalana lanet olsun!
  • insafsizdir. dogurma allahin vicdansizi bakamayacaksan, iki sabir gosteremeyeceksen. o baba da tam sambabasi, olayi normallestirmisler yazik. cok sinirlendim ve cok uzuldum o minik kiza.
  • videoyu izlemedim. ama zamanında jimmy kimmel'ın bir yarışması vardı böyle. bilen bilir, jimmy kimmel arada yapar böyle psikopat şeyler. bana bu video da onlardan biridir gibi geldi. youtubeda iki arayıp bakmak gerek. bir sakin olun ya.

ahanda link.
  • türk versiyonu benim annemdir. o psikopat da yedirmişti bana küçükken kustuğumu kaşık kaşık. 5 yaşında yaşadım, dün gibi hatırlıyorum travmamı.
  • ilgili sahne gelmese de tiksinti duyulacak kadındır.şimdi bu çocuğu alıp başaka aileye verseler yok gayrimüslimlere verildi, yok eşcinsel çifte verildi diye bik bik edecek bir sürü salak tanıyorum.
    her şey bir yana çocuk diye ölen insanlar varken bunların bu yavruya ettiği eziyete bak. hep derim böyle kadınların artık yumurtalıkları sökülmeli, böyle babaların o işe yaramayan uzuvları kökünden kesilmeli. bu insanlar çocuk sahibi olmamalı.
  • fakir annedir.
  • lise felsefe öğretmenimle aynı eylemi gerçekleştiren anne.

öğretmenimin açıklaması:

ne zaman yemek yedirsem kusuyordu(çocuğu küçük değil 3-5 yaşında bir şey), gıcıklık olsun diye ağzından çıkarıyordu ve bunu sırf eğlenmek için yapıyordu. ben de bir gün ağzından çıkardığını yedirdim. o gün bugündür doğru düzgün yemek yiyor.

belki iğrenç ama hayat da çok temiz değil sanki be. bazen böyle çıkışlar şart bence de.
hesabın var mı? giriş yap