şükela:  tümü | bugün
  • büyük bir ihtimalle türkiye kökenli bir annedir. (bkz: berrin taha)
  • almanya gibi yerde hersey icin sertifika almak gerekirken sirf seks yapabildigi icin cocuk sahibi olan insanlarin olmasi garip.

tanim: bana "varolusunuza sokayim sizin insan musveddeleri" dedirten olay.
  • "bir anne böyle bir şeyi çocuğuna nasıl yapar?"
    cevabı çok zor değil bunun. çocuk sahibi olmanın önşartı sevişmek. sevişip üreyebiliyor olmak anne-baba olmaya yeterli gelmiyor ne yazık ki. kendimden pay biçerek konuşursam ben kendimi bildim bileli hep anaç biriydim. çocukları -genel olarak insanları- seven biriyim. lakin gerçekten çocuk sahibi olunca o kadar zorlandım ve bocaladım -ki hala toparlamaya çalışıyorum. bu anaç halimle bu kadar zorlanıyorken sadece sevişti diye bir kadın anne olmuyor yani.
    ha bir annenin çocuğunu sattığı bir dünyayı sikiyim o ayrı tabi.
  • cocuk kadinin cocuguymus.

anladigim kadariyla erkek arkadasi degil, kocasi olan adam uvey babasiymis. adam bir de (bkz: preventive detention) almis yani anladigim kadariyla bir sekilde omur boyu hapis alman yasalarina gore. bir de anlastiklari adami atmislar hapse daha da iyi olmus. diger anlastiklarini da bulsalarmis cok daha iyi olurmus aslinda.
  • günümün içine sıçan bir başka haber.

çok şükür bugün de eziyet gören bir çocuğun dünyasına hapsolup çektiği sonu gelmez acıları ruhumuzun derinliklerinde hissettik. hissettiğimiz halde mala davara bir hayrımız olmadı. çocuğa faydamız dokunmadı, çilesini bitiremedik. dahası, hayatı boyunca acı çekeceğini bilip günün geri kalanını unutmaya çalışarak geçireceğiz.

allah bu insanlara çok büyük acılar versin. hem dünyada hem diğer dünyada.