• allah günah yazmasin da o tiple nasıl paylaşılamayan kadın olmuş diye şaşırdığım kadındır.
  • or.spuluğu normalleştirme çabaları bunlar. olum bi b.k yiyecekseniz boşanın öyle yeyin. boşanınca namus sorunu oluyor da şimdi olmuyor mu?

ayrıca o çocuk büyüyüp bunları izlediğinde ne düşünecek annesi hakkında? onu da geçtim adamın düştüğü durum, eşi dostu ailesi ne olacak?

9 ay heyecanını yaşıyor 6 ay evladı bilip bakıyor. sonra hayat arkadaşı canlı yayında "ohh komşu çıktı" diye seviniyor.

şimdi bu adam bu sinirle gidip ikisini de vursa o zaman da müge anlı'ya çıkarıp oradan da reyting kazanılır. yitip giden hayatlar kimsenin umurunda değil. yeni türkiye böyle işte. dindar nesilin kanalı atv bunları gösteriyor, izleyenlerin zaten kuş kadar aklı var. bundan etkilenip "artık komşudan çocuk yapabilirim" moduna girerler.
  • utanmayı geçtim, adamın kendisinden sandığı bebeğin bir başkasından olduğunu öğrenince yaşadığı şoka ve hayal kırıklığına bile saygısı yok.pislik kadın.

‘kimmiş?’ diye soruyor çaresizce adam.
    adamı daha da çıldırtmak için ağzını yaya yaya ‘ceengizzzz koraaallt’ diyor ruh hastası.

tanım:babası kim olursa olsun, böyle bir anneye sahip olduğu için dünyanın en şanssız bebeklerinden birini dünyaya getirmiş kadın.
  • ne izledim ben şimdi. sen nasıl insansın be kadın. adama içim acıdı resmen. umarım öyle bir şansı varsa çocuğun velayetini alır.

edit: kadına el kaldırılmasını savunanlar var. kadın tam bir şeytan olabilir ama hiçbir şey de şiddeti meşrulaştırmaz. bi öğrenemediniz gitti.
  • rtuk de gitsin netflixteki gaylere taksin. bu ne amk?
  • yozlaşma böyle bir şey işte.
  • bu tip düşük seviyeli ve karakteri oturmamış insanlar, bu tip programlarda millete eğlence oluyor resmen. ferdi sende azıcık gurur olsa şu kadınla muhatap bile olmazsın. bir de programa katılıp iyice rezil ediyorsun kendini.
  • bir insanın üç beş yılda bile atlatamayacağı şoku ne kadar da normal gibi konuşuyorlar. gerçekten çok üzücü.
  • sutcu'nun cikmasina yeğelenen sevinctir.
hesabın var mı? giriş yap