şükela:  tümü | bugün
  • okan bayülgen’in son saçma sapan tespitinumaracı babalar.
  • hakli. tecavuz etmeli, karanlik odaya baglamali oyle babalar deger goruyor, hatta ceza bile almiyorlar. malum yeni turkiye iste...

okan bayulgen ise farkli olmak icin daha ne kadar sacmalayacak merak ediyorum. evet abi; en marjinal olan, en cool olan, en zeki olan, memlekete fazla gelen sensin. bizlerin akli ermez.
  • okan’nın yıllardır koku* fazla fazla kaçırdığının ve sonunda beyninin yandığının göstergesidir
  • çocukken benimle top oynayan, saklambaç oynayan, isim şehir ve daha bir çok farklı oyun oynayan babamın gerzek olduğunu öğrendim. göt baba.

ben ise doğumundan itibaren çocuğuma bokmuş gibi davranarak ideal baba olacağım. teşekkürler okan abi.
  • çocukluğunda babası tarafından ilgi görmemiş ve babasına duyduğu kin ve nefretle yaşamış, baba olunca da o nefret ettiği kişiye dönüşüp fikir beyan etmiş insan söylemi.
  • yaşlanma belirtileri gösteren eski showmenin hiçbir derde deva olmayacak tespitidir
  • bugün de gerzek olduğumu öğrendim çok şükür.
  • okan bayülgene ait olduğu söylenerek kaynaksız başlık açılan demeç.
  • bence anlatmak istediği şeyi anlatamamış. farklı bir şeyden bahsetmeye çalıştığına inanmaya çalışıyorum. yoksa dürüst diye bahsettiği baba tiplemesi, vakti zamanında korunma yöntemlerinin olmadığı ve istemeden baba olmuş erkeklerin çocuklara olan "sen nerden çıktın başıma" davranışının dürüst diye anlatılması aslında en büyük haksızlık.