şükela:  tümü | bugün
  • 11-14 yaşlarındaki erkek çocukları yüzü koyun yatırıp makata krem sürüp sprey sıkmak ve üstüne kendinden geçercesine tekbir getirmek suretiyle gerçekleşen bir başkadır benim memleketimin sapıkları!
    benim ne suçum var amca?!
  • pek kimsenin skne takmadığı olay... e bünye alıştı tabii. asıl korktuğumuz da bu değil miydi? (başka başlık varsa bilemiyorum)

videolu kaynak
  • şaka gibi. kimse bu olayın üstüne gitmedi. pantolon giyen kadini sayfalarca tartışan pembe götlü ekşiciler siklemedi bu olayı.

türk telekom isimli arap menşeili şirketin takımında olmuştur.
  • müslümanların tekbir getirerek çocuklara tecavüz ettiği olay.

şaşırdık mı?
  • allah-u ekber diyerek cocuklara tecavuz etmek icin,cok koyu bir islam dusmani sapik olmak gerekir herhalde.

https://www.youtube.com/watch?v=gjnuybvgoma
  • son bir kaç gündür tepetaklak giden ekonomik veriler daha fazla ilgi çektiğinden hükümet aleyhtarları tarafından pek ilgi görmeyen sadistlik..

sözlüğün muhalif kesimi şu an dolarla meşgul..

çünkü derdimiz insanlık veya merhamet değil, hiç olmadı.. kötülüğe topyekün başkaldırı falan umrumuzda bile değil.. zaten bunlar pek kimsenin gündeminde olmayan uçuk idealist fikirlerdi hep.. işimiz gücümüz siyasi propaganda..

insanların spor eğitmeni diyerek çocuklarını emanet ettiği bu namussuz haydutların alabilecekleri en ağır cezayı almaları lazım.. mesele sadece taciz, tecavüz meselesi de değil.. toplumun birbirine olan güvenini sarsıyor bu ciğersiz köpekler..!
  • bu insanlar bu kadar rahat bir sekilde kucuk cocuklari taciz ve tecavuz ediyor ve bizler de oturdugumuz yerde oturuyoruz.

bu tur vakalara en agir cezalar getirilmeli ve o cezalar indirim olmadan uygulanmalidir. yeter artik, yeter.
  • gündem olmalı, gündemde kalmalı, alışmamalı, alışılmasına izin verilmemeli. videoları izleyemiyorum yüreğim el vermiyor ancak bu şekilde bir sessizlik de doğru değil.

sadece isim hakkı vermiştik diye açıklama yapan türk telekom da bu kadar kolay sıyrılmasın işin içinden. insanlar zaten o isme güvenerek çocuğunu yolluyor.

(bkz: türk telekom çocuk basketbol takımı taciz iddiası)
    (bkz: türk telekom çocuk basketbol takımı taciz skandalı)
  • artık ülkede olan bitene katlanamıyorum diye tatile geldim. deli gibi ağlıyorum şimdi. keşke açmasaydım sözlüğü, keşke izlemeseydim görüntüleri demeyeceğim. çünkü biz bunların hepsini hak ettik. zorlayın kendinizi, izleyin. ağlaya ağlaya izleyin. izleyin ki sessiz kaldığımız her bir günün kaç çocuğun daha canını yakacağını düşünün. ta ki vicdanınız rahatınıza üstün gelene kadar.