şükela:  tümü | bugün
  • uzmanlık alani çocuk doktorluğu olan bir prf. dr. milli eğitim bakanlığı'nda mesleki ve teknik eğitim genel müdürü olarak atandı. link vermedim reklam olmasın diye. tip doktorlugu ile egitimcilik farkli isler olsa gerek yorum sizin. bir öğretmen de doktor olabilir demek ki.
  • öyle bir genel mudurluk yok diyen yazar icin link
  • işte link. mesleki ve teknik okulların pek çok sorunu varken, bir tıp doktorunun atanmasına, söylenecek bir söz bulamıyorum.
  • daha önce küpe taktığı için eleştirilmişti, demek o yetmeyince bu sefer de çocuk doktorluğundan vuruyorlar adamcağızı. yahu mesleki ve teknik eğitim genel müdürlük uzmanlığı var da ben mi bilmiyorum? sosyal bilgiler öğretmeni atanmasıyla tıp doktorunun atanması arasında ne fark var? milli eğitim bakanlığı diye her yere öğretmen mi atamak lazım? aynı şey adalet bakanlığı için de geçerli.
  • mesleki egitim genel mudurlugu uzmanligi alani mi varmis lafa bak. o bakanliktadaki ogretmeni bile pedagojik formasyonu olmadan atamiyorsan elbette egiticimlikten gelmis birisi olmali. bundan dogal ne olabilir ki. egitimci olmak zaten uzmanlik alani degil mi? yetmiyor mu? ayrica mesleki ve teknik egitim is ve islemleri icin bir ozgecmis gerekmez mi? o mantikla herkes her isi yapabilir.

küpe ne alaka anlamadim? bu baslikla ne alakasi var?

o halde bir okul müdürü de başhekim olabilir. bashekimler hep doktor olmak zorunda mi? sonuçta o da yonetici digeri de ? olmadi mi? digeri oluyor ama...
  • sağlık bakanlığı bitti milli eğitim i ele geçiriyor artık doktorlar.
  • ösym başkanı mahmut özer'in meb bakan yardımcılığına atanmasının ardından ösym'de başkan yardımcısı olan kemal varın numanoğlu'nun atanmasıdır olayın özeti. bakan yardımcısı kendi ekibiyle çalışmak istemiş zaar.

ösym başkan yardımcılığına atandığında da "küpeli yönetici" diye haberlere çıkmışlığı da vardır kemal bey'in.

adamı tanımam etmem ama ösym'nin mahmut özer başkanlığında silkinmesinde payı varsa meb'de de bi hareketlenmeye vesile olur inşallah kemal bey.
  • madem öğretmenlere güvenmiyorsunuz derslere neden öğretmenleri sokuyorsunuz. çocukları emanet ediyorsunuz ama eğitim sistemini öğretmenlere emanet edemiyorsunuz.

koskoca bakanlıkta yetkin bir tane mi teknik öğretmen yok acaba bu genel müdürlüğün başına gelecek. hadi öğretmen yok eski adıyla teknik eğitim yeni adıyla teknoloji fakültelerinde de yok mu bir tane profesör de çocuk doktorunu genel müdür yapıyorsunuz.

neresinden bakarsan bak skandal bir atamadır. bir hastahaneye öğretmen başhekim atanması kadar saçmadır. bakanımız iyi başladı fakat çok kötü gidiyor.
  • yine yeniden dünyanın en vizyoner en mükemmel milli eğitim bakanı döneminde olmuştur. edam eğitimci yeaaa.