şükela:  tümü | bugün soru sor
  • helal olsun sana adam gibi adam !
  • çekmemesi iyi hoş güzel de, olaydan sonra çocuk gelin oldu mu olmadı mı asıl önemli olan o.
  • böyle düzgün insanların varlığını gördükçe, ülkemizin geleceği adına umutlanıyorum bazen.

ağlamıyorum, gözüme ''umut'' kaçtı.
  • fotografçıyı kutlarım, yumruklaşma olmayaydı çok daha büyük kutlardım. düğüne mani olamadığını söyledi ama önemli bir adım atmıştır.
    haberde fotografçının adı ısrarla verilmesine rağmen ne damat ne de gelinin adından hiç bahsedilmemiş olması çok ilginçtir.
  • saçmalıktır.

o yaştaki kız, devletin izniyle evleniyor, evlendiren devletin memuru, yasa devletin yasası.

16-18 yaşları arasındaki küçükler aile ya da mahkeme kararıyla evlenebiliyorken devlete tepki göstermeyip evlenen adama şiddet göstermek en hafif tabiriyle ahmaklıktır.

önce yasal olanı yasal olmaktan çıkarın, sonra yasa dışılığa tepki gösterirsiniz.
  • fotografcinin eline saglik, umarim tecavuz rituelindekiler (adi dugun degil) ayirmadan yeterince dovebilmistir. subyanci sapik (adi damat degil) fotografciya israrci davranmasa dayak yemeyecekmis belki de. cunku insan o durumda ve o kalabaligin icinde ne yapacagini bilemeyebilir. iyi ki de israrci davranmis sapik.