şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hürriyet'in internet sitesinde yer alan (tıklayınca fanatik'e yönlendirme yapıyor) rezil haberdir. utanmadan bir de "minik taraftar dayanamadı" başlığı atmışlar. sırf biraz daha tık almak uğruna, üstelik çocukları kullanarak cinsel çağrışım yaptıran başlıklarla habercilik yapmak kepazeliktir!

  link: http://www.fanatik.com.tr/…mik-fotograflari-1350002

  ekran görüntüleri:

  https://i.hizliresim.com/eprn0d.jpg

  https://i.hizliresim.com/76ndlr.png
 • erkek çocuklarının cinsel uyaranlarla küçük yaşta tanıştırılması ve bunun teşvik edilmesi çok ciddi ve yaygın bir sorun. daha ilkokul 2'ye, 3'e giden çocuklar s.kmeli sokmalı muhabbetler çeviriyor bu durumlar yüzünden. erkek çocuk yapınca "aferin, erkek adam" muhabbeti dönüyor, çok çirkin.
 • çocuğa böyle cinsellik içeren bir davranış yakıştırılması son derece aşağılıkça. o yaştaki çocuk daha pipisinin altında yumurta olduğunu farkedememiştir. göğüslerin, çocuğun burnuna sokulduğu durumda oraya bakması abes değil. henüz kadın erkek ilişkilerinin meta hâline getirilmediği zamanında göğüs onun için süt demek.
 • halbuki karikatür dergilerinde 13 yaşındaki erkek çocuk cinsel malzeme yapılınca sorun olmuyordu.

  bu karikatür milyonlarca vaka arasından sadece bir örnek. erkek çocuğunu çocuktan saymamak geleneksel bizde. boşuna hürriyet'i boklamayın, hiçkimsede o farkındalık yok.