şükela:  tümü | bugün
  • bende husule gelen durum. sağda-solda, milletin elinde-avucunda, parkta-bahçede farketmez görünce bu minyatür insanları, artık evlenme vaktimiz geldi zaar diye geçiriyorum aklımdan. hele bir de kız çocukları yok mu, çok güzel lan bunlar, hiç büyüsün istemez insan. gerçi büyüse de çocuk gibi kalıyorlar. *

allah herkese hayırlı ve sağlık evlat nasip etsin. *
  • çocuğuna bağlı biraz. bazılarını prezervatif reklamında oynatsan satışlar patlar.
  • samimiyetsiz bir duygudur. sadece cocuk icin evlenmek demektir. erkege yaziktir.
  • bende oluşan hissiyat evlenme isteği değil de, biraz iç burkulması, üzüntü oluyor. dün kuzenimin instagramına bir göz gezdirdim, tabi çocuklari var fotoğrafların çoğunda. ikisi de birbirinden tatlıdır. onların bebekliklerini, büyümelerini görmek ne güzel diye içimden geçirdim. senden olanın, sana baba diyenin, canı acıdığında sana koşarak sarılanın, göğsünde ağlayanın büyümelerine tanık oluyosun. bunu düşündüm ve bir de kendi halimi aklıma getirdim ve üzüldüm, içim burkuldu.

tanrı, evren her neyse biliyor, hiç şu andaki durumumda olmayı istemedim. neyse. vardır evrenin, kaderin bir bildiği.