şükela:  tümü | bugün
  • gülmenin yüze yansımasının sadece yerçekimine karşı koyan dudaklar olmadığı ve çoğunlukla sadece çocuklarda gözlemlenebilen bir gülüş çeşidi. pırıl pırıl bir çift göz, gerilmiş zilyon tane yüz kası ve yerinde olmayan(daha yenisi çıkmamış) en az bir tane diş. başından sonuna kadar mutluluğun hakim olduğu, aniden hafızanın ön sıralarına gelip oturan eski bir acının donuklaştıramadığı tek gülüş olma özelliğini de bünyesinde barındırır.
  • dünya harikalarından biri,sıkıntılara bire bir,bulunabilecek en içten gülüş
  • yaratıcının gölgesi. henüz kirlenmemiş çakranın dışa vurumu.
  • korku filmlerinin vazgeçilmez öğelerinden bir taneside çocuk gülücük seslerini kullanmaktır..
  • yemişim filmlerini, kesinlikle huzurdur o kahkaha attıkça senin o daha çok gülsün diye bir şeyler yapasın gelir falan. güzel şeyler bunlar.
  • can verir. can.
  • bir çocuk gülüşü dünya'yı değiştirir...

bütün gün çalıştım. yoğunluk bir yandan sıcak bir yandan bunaldım. oturdum biraz soluklanayım dedim.
    o sırada bir çocuk geçiyordu yanımdan 3-4 yaşlarında. geçerken bana dönüp gülümsedi.
    bütün yorgunluğumu unuttum. gülümsedim bende istemsizce. içime bir mutluluk doldu. sonra düşündüm biraz.

bir çocuğun gülüşü dünya'yı değiştirir.
    dünyadaki en değerli şey sanırım bir çocuğun gülüşü.
  • hayati durdurandir.. butun uzuntunu, stresini, yorgunlugunu alip goturur ve yerini umuda ve mutluluga birakir..
    hatta monsters inc filminde de buna cok guzel deginilmistir..
  • en masum gülüştür.
  • içten bir çocuk gülüşü; dünyanın en güzel ve huzur verici şeylerinden biridir. ne gam kalır ne keder.. (dertliyseniz) kısa bir süreliğine de olsa zaman durur ve her şeyi unutur; gülüşün keyfine varırsınız. hiç bitmesin istersiniz...