şükela:  tümü | bugün soru sor
 • --- spoiler ---

  antalyalılar olaya tepki gösterdi.
  --- spoiler ---

  çocuğumun oynadığı parkta bunu yapan insana bu kadar medeni davranamazdım.
 • net bir orospu çocuğudur. ülkenin geldiği hale bakın. bırakın avrupayı, herhangi bir ülkede bunu yapanın götüne o tüfeği sokarlardı. ama bizde ise arabası bile belli olan kişiyi polis arıyormuş. bulsa ne olacak, sebest bırakacaklar.
 • ruh sağlığı bozuk bir birey.
 • ...

  youtube

  antalya'da çocukların da bulunduğu bir parktaki kuşları uzun namlulu tüfeğiyle vuran, daha sonra kuşların kafalarını koparıp aracına atan ve en sonunda da savcılık tarafından serbest bırakılmış "adam"dır.

  tamam. hayvanların zaten bu ülkede kıymeti yok. katledilebilir nesneler onlar. ancak bir düşünelim.
  üç dört yaşlarındaki çocuğunuz parkta oynarken tepesinden mermiler geçiyor. etrafındaki kuşları öldürüp topluyor birisi.
  ve bu adam yarın yine orada karşınıza çıkabiliyor.
  bari psikolojik tedavi şartı falan koysaydınız serbest bırakırken.
 • hep demisimdir, antalya varken afganistan'a, arabistan'a ne gerek var diye. samsun güldür, adana çiçektir diye.
 • çoğu zaman okuyanın vay orospu çocuğu tarzında tepkiler verdiği, ama sonunda yine savcılık tarafından serbest bırakıldı ibaresini gördüğümüz bir başka haber.
  nasıl bir ceza kanunumuz var gerçekten anlamış değilim. yani şimdi bu adamın yaptığının hiç bir karşılığı yok mu bu siktiğimin kanununda arkadaş. adam güpegündüz tüfeğiyle kamusal alanda kuş avlıyor, başımıza bir iş geldiğinde sığınacağımız adalet sistemi serbest bırakıyor. yapacağınız işi sikeyim.
 • tüfeğin ruhsatı olsa bile halka açık bir alanda bu şekilde tüfek taşımak suç değil mi? halka açık bir alanda ateş etmek suç değil mi? çocukların olduğu bir alana yönelik ekstra kanun yok mu? böyle bir adam nasıl serbest bırakılır ?
 • gözü aç adamdır.

  antalya gibi mera kaynayan bir yerde yaşıyorsun, altında araban da var, tüfeğin de, demek ki halin vaktin de fena değil. git, dağa bayıra, orada avcılık yapmak istiyorsan yap yasal sınırlar içinde.

  birincisi, oradaki insanların canını hiçe sayıyor.

  ikincisi, orada olma nedenleri şehrin ortasında küçük bir kır havası yaşatmak olan hayvanların canını alıyor.

  üçüncüsü de minicik yüreklerine hayvan sevgisi aşılamamız gereken çocuklarımızın gözünün önünde hayvanların canını alıp, çocukların travma yaşamalarına sebep oluyor.

  allah aşkına yetkililer, yüreği böyle nasır bağlamış insanları ıslah etmenin yolunu bulun. yoksa bu ülke çok kötü yerlere gidiyor.
 • adam demişsin de bu bildiğin it sıçmığı.

  edit: görüntülerde bir cani içeren video