şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bizim pendik-kartal sahilindeki muhafazakar sincaplara gözdağı vermişler.
 • yamulmuyorsam ingiltere’de boyle durumlarda halkin olaya mudahale etmesi suc. dayak yiyen cift sikayetci olursa o tekme tokat dalan adamlar da gote gidecektir.
 • pis yobazlar bunlar yüzünden ülke gelişmiyo hangi çağdayız yhaaaa.....

  iki tane aşağılık döl artığına aklı başında insanların darp etmek suretiyle tepki gösterdiği olay.üzgünüm çağdaş gavat ve kaşarlar! sizin gibi nefsinin kölesi ahlaksızlara ilgiltere'de bile rahat yok.
 • sözcü gazetesinin ingiltere'deki bu kişileri "sapık bir çift" olarak ifade ettiğini gördüğümüz haber. vay. olay ingiltere'de olunca sokak ortasında cima sapıklık, ama türkiye'de hoş görülmesi gereken bişey. vay. cibilliyetinize tüküreyim sizin.
 • ülkesinde el ele tutuştu(!) diye insanları linç etmeye çalışanlar, uluorta sevişiyor diye dayak yiyenleri aynı kefeye koyup kendi zihniyetlerini aklama çabasına girmişler.

  evet arkadaşım, el ele tutuştu, sevgilisine sarılarak yürüyor diye insanlara saldırmak yobazlık ve cahilliktir. evet arkadaşım, umuma açık yerde sevişmek toplum kurallarına aykırı ve yanlış bir tavırdır. siz bu iki tavır arasında benzerlik görüp kıyaslayabiliyorsanız size kısaca "yuh!" diyorum.

  olayı değerlendirecek olursak; polis oraya gidip gerekli işlemi yapmalıydı bu çift hakkında. hukuk devletinde kimse kendi yöntemleriyle cezalandırma yapamaz, yapmamalı. yani kendi ülkemizde bu gibi durumlarda ne diyorsak elin ülkesinde yaşanan olaylar için de aynısını diyoruz.

  tanım: neresinden bakarsan bak her şekilde yanlış ve tasvip edilemeyecek olan bir dizi olay barındıran haber.

  edit: düzeltme.
 • yer, zaman ve zemin unusurlarını gözetmeden girişilen faaliyet, uyuşturucu (ve/veya sarhoşluk verici) maddelerin etkisi ile ortaya çıkmış olabilir. zira olayı gerçekleştiren insan evladı formatındaki kadın veya erkek herhangi birinin libido seviyesi, bilinç seviyesinin üstüne nr kadar çıkarsa çıksın, utanma duygusunu bu seviyede göz ardı edebileceğini düşünemiyorum. ayrıca video'daki hakedilmiş "osmanlı tokadı" ayrıntısı da dikkat çekicidir.
 • yanlış yapılmış dayak fakat üzülmedim. hukukun ve kanunun üstünlüğü önemlidir. her zaman için önemlidir. kişinin suçu varsa yetkililer tarafından alınmalı, yargılanmalı, sonra cezalandırılmalıdır.
  evet olması gereken budur fakat devlet dediğimiz makine, içinde halk denen canlı bir organizmalar bütününü içerirken bu kadar hatasız çalışamaz. bu bakımdan doğa şartları altında çiftin hakettiği dayaktır.
 • tanım: sağda solda öpüşenleri vakti zamanında uyarmamış bir toplumun iş işten geçtikten sonra verdiği tepkidir.
 • (bkz: is here sex)