şükela:  tümü | bugün
 • polisi arayan etraftaki ebeveynler yetkililerden yanıt alamayınca, çifti dövmeye başlamasıyla gerçekleşmiş dayaktır.

  --- spoiler ---
  etraftaki çocuklara ve meraklı bakışlara aldırmayan çift cinsel ilişkiye girdiği sırada bazı endişeli ebeveynler polisi aradı. fakat güvenlik güçleri olay yerine gelmedi ve duruma müdahale etmedi. bu sırada cinsel ilişkiyi bitiren çift piknik yapmaya devam etti.

  fakat dakikalar sonra çift tekrar cinsel ilişkiye başladı. bu durumda tekrar polisi arayan ebeveynler yine kimseyi bulamayınca kendileri duruma müdahale etmeye karar verdi. çekilen görüntülerde, cinsel ilişkiye giren çiftin yanına koşan kızgın bir ebeveyn çifti önce ayırdı. daha sonra yarı çıplak adamı tokatlayan kızgın ebeveyne etraftaki diğer kişiler de destek verdi.
  --- spoiler ---

  kaynak

  olay ingiltere'de geçiyor... neden haber içeriğinden "ingilizler" kısımlarını çıkardım? çünkü bu ülkede ortalık yerde sevişenlere de, işini yapmayan polislere de, kendi adaletini arayan halka da alışmış olmamızdan.

  hepimiz okuyunca "türkiye'de sıradan bir gün" tepkisi verdik. ülkemizde maalesef bu tip olaylar sıradan ve şaşırtmıyor. ingiltere olunca ise şaşırıyor insan ve büyük bir haber olarak yabancı basına kadar yansıyor...
 • sözcü linki paylaşılmasın kampanyası

  edit: yazar bir arkadaş çözüm ublock origin dedi. açılıyor zaaaaaaa!

  (kampanya için yürüyüş yapan grup olaysız dağıldı)
 • bizim pendik-kartal sahilindeki muhafazakar sincaplara gözdağı vermişler.
 • pis yobazlar bunlar yüzünden ülke gelişmiyo hangi çağdayız yhaaaa.....

  iki tane aşağılık döl artığına aklı başında insanların darp etmek suretiyle tepki gösterdiği olay.üzgünüm çağdaş gavat ve kaşarlar! sizin gibi nefsinin kölesi ahlaksızlara ilgiltere'de bile rahat yok.
 • sözcü gazetesinin ingiltere'deki bu kişileri "sapık bir çift" olarak ifade ettiğini gördüğümüz haber. vay. olay ingiltere'de olunca sokak ortasında cima sapıklık, ama türkiye'de hoş görülmesi gereken bişey. vay. cibilliyetinize tüküreyim sizin.
 • ülkesinde el ele tutuştu(!) diye insanları linç etmeye çalışanlar, uluorta sevişiyor diye dayak yiyenleri aynı kefeye koyup kendi zihniyetlerini aklama çabasına girmişler.

  evet arkadaşım, el ele tutuştu, sevgilisine sarılarak yürüyor diye insanlara saldırmak yobazlık ve cahilliktir. evet arkadaşım, umuma açık yerde sevişmek toplum kurallarına aykırı ve yanlış bir tavırdır. siz bu iki tavır arasında benzerlik görüp kıyaslayabiliyorsanız size kısaca "yuh!" diyorum.

  olayı değerlendirecek olursak; polis oraya gidip gerekli işlemi yapmalıydı bu çift hakkında. hukuk devletinde kimse kendi yöntemleriyle cezalandırma yapamaz, yapmamalı. yani kendi ülkemizde bu gibi durumlarda ne diyorsak elin ülkesinde yaşanan olaylar için de aynısını diyoruz.

  tanım: neresinden bakarsan bak her şekilde yanlış ve tasvip edilemeyecek olan bir dizi olay barındıran haber.

  edit: düzeltme.
 • yanlış yapılmış dayak fakat üzülmedim. hukukun ve kanunun üstünlüğü önemlidir. her zaman için önemlidir. kişinin suçu varsa yetkililer tarafından alınmalı, yargılanmalı, sonra cezalandırılmalıdır.
  evet olması gereken budur fakat devlet dediğimiz makine, içinde halk denen canlı bir organizmalar bütününü içerirken bu kadar hatasız çalışamaz. bu bakımdan doğa şartları altında çiftin hakettiği dayaktır.
 • tanım: sağda solda öpüşenleri vakti zamanında uyarmamış bir toplumun iş işten geçtikten sonra verdiği tepkidir.
 • (bkz: is here sex)