şükela:  tümü | bugün
  • bir dönem modaydı,

(bkz: böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum) söylemi. yıllarca dalga geçtiniz bu tiplerle. geldiğimiz nokta tam da burası. insanın çocuk yapası, yolda gördüğü çocuğu sevesi gelmiyor.

izmirli kemalist laikçi teyze de haklı çıkmıştı. bakalım daha ne kadar iğrençleşip, kimleri haklı çıkaracağız.
  • ne olacak sonumuz bilemiyorum
  • soğukkanlılıkla 1 gün boyunca adamı oyalayan o babanın ellerınden öpüyorum,sonrasında teyzem de ordan sopayla güzel kombinasyonlar yapmış.sabah sabah keyfim yerine geldi.
    çok net elinize sağlık.
  • sağduy yu,sevgimizi, saygımızı, insanlığı bizi bi yapan tüm değerleri çok tan bıraktık arkadaşlar. beynimiz bir insan beyni olmaktan çok uzak. ya küçücük cocuklara taciz, tecavuz, kesme, yakma, öldürme ne demek. düşünsenize, artik 5, 10 yil sonra çocuklarımız çocuk gibi yaşayamayacak.

aslinda bir çözümü var. sessiz kalmayarak, birlik olarak. mahalleni, apartmanini, sokağını sahip çıkarak. yoksa bir gelecek beklemeyin. hem kendi adiniza, hem de bir baskasina.
  • bence hukukun işletilmesi gerekiyordu ne olursa olsun adalete teslimdasfasfa şaka lan şaka anasını sikin. orda olsam iki tane de ben vururdum böyle böyle adam olur bunlar.
  • über etkinlik.
    bu ve bunun gibileri savunanlar için ise çare kıyma makinesi.
  • az bile yapmışlar. çoluğumuzu, çocuğumuzu, canımızı, malımızı kendimiz korumak zorundayız artık. maalesef. adaletmiş, pehh!!
  • nerede olduğunu hatırlamıyorum ancak yurt dışında bunun bir programı vardı. sahte profil açıp bütün bu pislikleri tek tek toparlıyorlardı. hatta buluşma yerine gittiğinde polisler karşılıyorlardı. böyle bir sistem kurulup kısa sürede bir çoğu yakalanabilir.

edit: programın ismi "to catch a predator" imiş.
  • 'çocuk tacizcisine tuzak kurup biraz hırpalamak' daha uygun bir başlık olurmuş. bu mu amk meydan dayağı? benim kızım olsaydı bu hale gelirdi o dayı.
  • ve hayat 1 dakikalığına güzelleşti..