• soğukkanlılıkla 1 gün boyunca adamı oyalayan o babanın ellerınden öpüyorum,sonrasında teyzem de ordan sopayla güzel kombinasyonlar yapmış.sabah sabah keyfim yerine geldi.
    çok net elinize sağlık.
  • nerede olduğunu hatırlamıyorum ancak yurt dışında bunun bir programı vardı. sahte profil açıp bütün bu pislikleri tek tek toparlıyorlardı. hatta buluşma yerine gittiğinde polisler karşılıyorlardı. böyle bir sistem kurulup kısa sürede bir çoğu yakalanabilir.

edit: programın ismi "to catch a predator" imiş.
  • bir dönem modaydı,

(bkz: böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum) söylemi. yıllarca dalga geçtiniz bu tiplerle. geldiğimiz nokta tam da burası. insanın çocuk yapası, yolda gördüğü çocuğu sevesi gelmiyor.

izmirli kemalist laikçi teyze de haklı çıkmıştı. bakalım daha ne kadar iğrençleşip, kimleri haklı çıkaracağız.
  • şu son adam bıçaklayıp hadım etme konusunda olayın iyice çağ dışı orman kanunları ile yürür hale geldiğine dikkat çeken yazarlara çok pis bilenmiş kişiler görüyorum. o hadise o kadar ağırdı ki orada pek sesini çıkaramamış tipler gelip burada hırsını almaya çalışıyor.
    buradan size ekmek çıkmaz, kim olsa küçük kızını taciz eden adamı bu kadar döver.
    adamı defalarca bıçaklayıp yola atmakla bu işi denk tutamazsınız.
  • 12 yaşındaki çocuğu taciz eden yaratık yüzünü kapatmadan, kameraların arasından göğsünü gere gere geçerken çocuğu taciz edilen ve cezasını veren adamın yüzü kapatılıyor. biri bana bunun mantığını, gerekçesini anlatsın lütfen.
  • bir üst entryde beklenen kişi gelmiş.
    adamı savunmak diyemem ama adalete teslim edilmesi gerektiğinden bahsetmiş.

pardon ama hangi adalet? bu yaşlı soytarıya ne gibi bir ceza verilebilir tahminen?

hadi diyelim mesele kızın babasına ulaşmadı ve kız yaşı itibariyle bu haysiyetsize kandı.
    peki ya sonrası? bu kişilerin cezaevlerinde çürümesi için illa bir çocuğa tecavüz edip öldürmesi mi gerekiyor?

bizim hukuk anlayışımız bu noktada bile tam anlamıyla adaleti sağlayamıyorken iki mesaja, iki çıplak resme ne ceze verecek ki?

ben yazana kadar araya bir kaç entry girmiş.
    bahsettiğim (bkz: alaskardan) nickli yazarın entrysi idi.

tanım; elleri dert görmesin dediğim babanın kurduğu tuzakla atabildiği dayaktır.

edit; bahsettiğim entry silinmiş.
  • bildiğim kadarıyla tuzak kurup elde edilen kanıtların hukuki geçerliliği yok. adamın dövülmesi bi yana içerde de tutulamaz. bırak, belki karşı dava açacak. iş mi yapıldı şimdi?

hayır hıncınızı anlıyorum ama tecavüzcülere meydan dayağı atarak bi yere varamazsınız. bunun bi adım sonrası şu zaten. e peki hindistanda tecavüzler sonlandı mı?

neyse kime anlatıyorum. şimdi bir taciz duyarcısı çıkıp orospu çocukluğu yapma der zaten. çünkü söz konusu çocuksa lince katılmak zorundasın.

hepiniz manyaksınız.
  • bak güzel kardeşim her zaman söylüyoruz. eğer cezalar caydırıcı olmaz, kamu vicdanını rahatlatmazsa herkes kendi adaletini uygulama yoluna gider, bu tüm dünyada böyledir. şimdi adalete teslim diyorsun da hangi adalet? bu pezevengi sorgulayıp bırakacaklarına emin olabilirsin ortada cürüm yok diyecek, bırakacak. sonra bu akıllanacak mı, orasını allah bilir. belki başka yere taşınacak orada gene aynısını yapacak ya da işi daha ileriye götürecek tecavüz - cinayet gibi. bundan korkan vatandaş da ceza kesme yoluna gidiyor. bu doğru mu, orası da tartışılır. bir tanesinin kafası takılıp sana iftira atsa ve akrabaları gelip sana bıçağı taksa bok yoluna gittin evet. gene bunlar bilinçli davranmış tabanca bıçak yoluna gitmemişler.
  • allah kimseye yaşatmasın orospucocugunu canlı teslim etmeleri iyi olmuş.

ben olsam kendimi tutabilir miydim bilmiyorum. kafasını eze eze asfalta yapıstırırdım herhalde..
  • über etkinlik.
    bu ve bunun gibileri savunanlar için ise çare kıyma makinesi.
hesabın var mı? giriş yap