şükela:  tümü | bugün
 • manavgat'ta yaşanmış bir olaydır

  yerel bir gazetenin imtiyaz sahibi recep memili'nin, yaşları 10 ile 16 arasında değişen kız çocuklarına cinsel içerikli mesaj attığı aynı gazetede çalışan bir kadın tarafından fark edildi

  konuyla ilgili chp manavgat ilçe teşkilatı'ndan yardım isteyen kadın, "yeterli delil yok, bu işin peşini bırak. senin adın kirlenir" cevabını aldı. hatta bir avukat kendisini arayarak "bu kişi çok nüfuzlu bir isim, çok kişinin başı ağrır" diyerek olayı kapatmasını istedi

  kadın pes etmeyerek elindeki ekran görüntülerini polise verdi. memili, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  chp manavgat ilçe teşkilatı'nın bu sapığı neden koruduğu ise daha sonra ortaya çıktı. bu pedofili hastası ile, ak partili vekilin burnunu kıran chp antalya milletvekili niyazi nefi kara yakın arkadaş çıktı.

  tabi bu, tüm chp kadrosu pedofili destekçisidir anlamına gelmez. küçük bir ilçede meydana gelmiş bir olaydır. kronik solcular gibi, tek bir olay üzerinden büyük bir kesimi (mesela ensar ve mütedeyyin insanlara yaptıkları gibi) töhmet altında bırakacak değilim

  sadece, chp'li vekil kara'nın ve manavgat teşkilatının nasıl bir açıklama yapacağını merak ediyorum o kadar

  merak edenlere

  http://www.gunes.com/…itter.com&utm_campaign=buffer

  olayı ortaya çıkaran kadın

  url=https://postimg.org/image/hbhvfz7sf/

  url=https://postimg.org/image/5awff90dr

  https://postimg.org/image/xcf26ov1r/

  https://postimg.org/image/h2ow3skdr/

  https://postimg.org/image/yu0ii8zsf/

  https://postimg.org/image/u9ec3bg33/

  https://postimg.org/image/dzo60f5f3/

  o iğrenç ekran görüntüleri

  https://postimg.org/image/oo0qid9vl/

  https://postimg.org/image/ibll8j6td/

  memili'nin chp ilçe başkanlığı koltuğundaki fotoğrafı, chp'li niyazi nefi kara, gürsel tekin ve aytun çıray ile çekilmiş kareleri

  https://s29.postimg.org/…_5648939125080564891_n.jpg
  https://s29.postimg.org/…_3183748538134894675_n.jpg
  https://s29.postimg.org/da29d8307/rfs.jpg
  https://s29.postimg.org/s7aqe8g8n/rew.jpg
 • baş maş ağrımayacak arkadaş. bu tür sapıklıkların üzerine bütün gücümüzle gidilecek! sorumlusu her kimse gözünün yaşına bakılmayacak!
 • için rahat olsun çomar kardeş, tacizci ve tecavüzcünün partisi olmaz, chp seçmeni de böyle pislikleri barındırmaz.
 • olmayan chp'dir.

  medyanızla yaptığınız algı operasyonunuzu sevsinler. chp'den yetkili biri çıkıp kameralar önünde "bir kereden bir şey olmaz" mı demiş ?

  twitter'da chp'liler toplanıp "manavgat ilçe teşkilatını yedirmeyiz" mi dedi ? savunan chp'li görüyor musun bir yerde ? bu teşkilattan birileri chp içinde kadrolaşmışta, çok iyi yerlere mi gelmiş, büyük şirketler sponsor mu olmuş ? biri aramışta demiş nüfuslu, kadın da uğraşmış helal olsun, ee kimse umursamamış işte adam hemen vıdıvıdı olmadan hapse girmiş. neymiş, fotosu varmış. öyle her suçluyla fotosu olanı alacaksak benim için sorun yok, alalım hapse tıkalım. en başta fetö elebaşı ile boy boy fotoları olanlarla başlayalım ama ne dersiniz?
 • artık her olayın bir şekilde parti, siyasi görüş ve inanç sistemlerine yaftalanmaya çalışıldığının göstergesi, mide bulandırıcı olay. kişileri ve öznel kararları ne zaman siyasi topluluklara adamaktan vazgeçeceksiniz?
 • kendilerine illa zorla çomar dedittiriyorlar..
 • (bkz: ama o chp'li)
 • karamanda,gergerde,gerzede işlenen iğrenç suçlara sesini çıkarmayan sürünün; bir başka pisliğe sırf politik hedef var diye tepki göstermesi ahlaksızlığın daniskasıdır.
  siyasi zihniyet pedofilisidir.

  çocuklara karşı işlenen suistimallere dincilerden başkası sahip çıkmaz. yobazın zihniyeti pedofildir.
 • akıllara ensar zamanı 'bu olay münferit, oluşuma yüklenemez' dendiğinde 'hadi len ordan'cı chp'lileri getirmiştir.
 • iddialar doğruysa, partiyle ismi geçen herkesin partiden ilişiği kesilecektir, rahat olun. daha önceki örneklerden bu çıkarımı yapabilirsiniz. chp'yi, çocuk tacizcilerini koruyan, olayın üstünü kapatmaya çalışan, suçluları öven, olayı eleştirenleri suçlu ilan eden malum partiyle karıştırmayınız.