şükela:  tümü | bugün
  • ister hadım et, ister darağacında sallandır. gelişmemiş veya bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde diğer pedofillere ibret olacaktır bir nebze, buraya kadar hepimiz hemfikiriz. peki eğitim seviyesi ve refahı yüksek bir ülke olsaydık bitecek miydi bu zulüm? tam tersi; bu dürtüsünü toplumda yıllarca kamufle etmek zorunda kalan, cinsel doyuma ulaşmış ve yeni arayışlara giren eğitimli sapkınlar önceki nesillerdeki cahil köpeklerin yerini alacaktır.

kısacası kabul edelim bunu bitirmenin bir yolu yok, sadece azaltma, caydırma politikaları olabilir. ya da bir göktaşı bu zulme dur diyebilir.

(bkz: ay hadi inş)
  • belli bir süre sonra aşırı bir eğitim ve serbest fikir, görüş, sağlanabilirse topluma, tabii ki bizde de bitecektir. ( kız ve erkekler arasındaki ilişkiler toplum tarafından serbest görülürse)
  • (bkz: günaydın)

insanın çarpık içgüdüleri her türlü ceza hukukundan üstündür. dünya döndükçe böyle olaylar yaşanacak lakin azaltılması yönünde çalışmalar yapılabilir. bu yöndeki çabalar her ne kadar etkisiz olsa da önemlidir.