şükela:  tümü | bugün
 • erkegin kadini dollemesi ve kadinin bu cocugu dogurmasina halk arasinda verilen isim..

  - nedir hamit cocuk yapmayi du$unmuyor musunuz?
  - henuz degil

  toplum tarafindan gayet kabul goren bir tabirdir.. oysa ki diyalog $oyle geli$seydi ki:

  - nedir hamit siki$iyor musunuz?
  - ne? amini sikerim senin dalyarrak!
  - yarragimin dardaneltonu musun amsosyalist!?
  - vajina yumagi!!! am sik got!! (disq defense)
  - kahhhrrrraamanmara$$$$ini sikerim sikik psi$ik!!!

  ornekteki gibi istenmeyen sonuclara mahal verecekti..
 • çok değişkenli rastgelelikler silsilesi (tarz olarak kimi andırdığını biliyorum, ama anlamı var en azından)

  "bilinçli çift" in, "ideal çocuk" a ulaşmak için verdikleri bir karar (herkes en başta "benim çocuğum muhteşem olacak" tadında başlar)

  böyle bir şey için gereklilikler nedir peki?
  bu çocuğun doğana kadar herhangi bir negatif dış etkenden arınması, en az 12 yaşına kadar huzurlu bir ortamda büyümesi, büyürken beslenmesinde ve eğitiminde herhangi bir güçlük çekmemesi diye başlayıp milyonlara uzatılabilecek bir liste var bu konuyla ilgili.
  ve yaşam kendi içerisinde o kadar değişken ki, şu an bunların hepsine bakıp "ohooo kralını yaparım" derken, iki gün sonra "nannamnıskiym?" diyebilirsiniz.

  bunlar çocuğun yalnızca "bilimsel" gelişimi için gerekli olanlar elbette. bunun dışında çocuğun karakteri üzerinde etkisi olacak trilyonlarca hadise vardır. misal şimdi tamam bu sizin çocuğunuz ve fakat 'size ait' bir nesne mi? değil sanırım. demek ki kendisine ait bir karakteri olmalı. o zaman ne yapacaksınız? evet serbest bırakacaksınız çocuğu, ama nereye kadar? kendi karakteri oturacak diye bıraktığınız çocuk 13 yaşında bi kenarda kolunda şırıngayla ölü bulunabilir meselab ("e bana ne? kendi hayatı" diyenleriniz olacaktır, çocuk sahibi olduğunuzda yeniden bekleriz demek isterim) . bunun olmaması için yaptıklarına yapmak istediklerine karışacaksınız ve bir yerde yine 'sizin istediğiniz insan' olmak yolunda ilerleyecek demektir ki bu da çocuğun tamamen kendi karakterine sahip olmasına engeldir. ve bu ortaya çıkabilecek binlerce çelişkiden yalnızca biridir.

  böyle paradoksal bişey işte.
  ha diyenleriniz olacak "gençsin güzelsin niye takıyorsun kafana bunları, siktireeet" diye, "haklısın ağabey" diyeceğim o olacak.
 • kanimca dunyadaki en yaygin cinsel hastaliktir.
 • (bkz: dollemek) (bkz: bellemek)
 • (bkz: vajina yumagi)
  (bkz: amsosyalist)
 • daha ilkokuldayken bebelerin resim sanatına yeteneği olup olmadığını anlamak için yaptırılan işlem. "bir çocuk yap bakayım" dersiniz, size çöpten adam yaparsa pek uğraşmaya gerek yoktur. spora, müziğe filan yönlendirmek lazımdır.
 • bircoklari icin evliligin amaci
398 entry daha

hesabın var mı? giriş yap