• vaktiyle bir kanalda hastanede geçen korku gerilim türü kingdom hospital adlı bir dizi vardı. küçük bir kız yanında karınca yiyen ile dolaşıyordu. özellikle karınca yiyenden çok korkmuştum onun o sakin halleri amaaaan amann.
  • tabii ki de freddy krueger.
  • sanırım 6-7 yaşlarındayken house md televizyonda yayınlanıyordu ve korka korka o hastaların nöbet sahnelerini vesaire izliyordum gecenin 11’inde. ne mi oldu doktor fobisi oluştu.

sonuç: hala açıp açıp izliyorum, güzel dizi ama hakkını vermek de lazım.
  • kavanozdaki adam jeneriği çıkınca odadan kaçıyordum. aynı dönemde büstlere yaklaşamıyordum ailem o jenerik ile eşleştirmişti durumu ki mümkündür.
  • (bkz: yalan rüzgarı) teşekkürler babaanne.
  • çığlık. ilk izlediğimde nasıl korkmuştum anlatamam.
  • kesinlikle "kavanozdaki adam" bir yerlerden bulup tekrar izlemek isterim ama.bilen varsa yesillendirsin.bir de 7 yaslarinda mahallenin genclerinin videoda izledigi bir filme goz ucuyla bakmak cesareti gostermistim.(lise ogrencisi ablalar abiler falan..ben de kardesleriyle oynuyodum muhtemelen.oturdugumuz mahallede toplanir film izlerlerdi 5 cayi muhabbetine) bir tiyatro oyunu oynaniyor.basrolde kus kostumu giymis birisi var ve rol geregi cinayetler isliyor.birisi bu oyuncunun yerine gecip sahiden bu cinayetleri isliyor.neden sonra farkediliyor.kacmaya calisiyorlar ama nafile.bir sahnede hizar makinasi ile kadin veya adami ikiye boluyodu..cok etkilenmistim.(saka maka bayaa da izlemisim yahu!) bu filmi de bilen hatirlayan varsa mesaj lutfen!
  • the x-files da epey acayip şeyler oluyordu. çocuk aklı ile gözü, ağzı dikilmiş tipleri görünce biraz irkiliyorsun doğal olarak.

(bkz: the x-files)
    (bkz: tgrt'de the x-files izlemiş nesil)

edit: imla
  • blade (bkz: bıçağın iki yüzü) filmi. bir karakterin dişleri teker teker kerpetenle çekilmişti, adamın çığlıklarını hatırlıyorum
  • the devil's advocate filminden nedense çok korkmuştum. tramva deyince gerçek kesit de unutulmazdır tabii.
hesabın var mı? giriş yap