şükela:  tümü | bugün
  • benim yoktu( parasızlıktan değil, topuklusu çıkarsa büyüyünce onu giyerim diye). o özendiğim janjanlı arkadaşlar şimdi ne yapıyorlar diye bakmaya geldim. görüyorum ki havanız çabuk sönmüş*.
  • bu ayakkabı için pazarda ağlamayan çocuk yoktu. (ben dahil)
  • tabanı kaldırıp topuktaki ışık veren aleti çıkaran meraklılar online mi?
  • sırf ışık yansın diye yere vurmaktan düz taban olmuş olabilirim.
  • en çok da apartman da merdivenleri çıkarken ortalığı aydınlatmasını severdim.

kaç kere diyorum açmayın şöyle başlıklar sonra gözümüze toz kaçıyor.
  • yaaaa bu ben ben ben. tekrar istiyorum ama bir türlü bulamıyorum. 35 numara ayaklarım bir çok ayakkabıyı çocuk reyonundan alıyorum ama onu bulamıyorum. bulan gören olursa yeşillendirsin noluuuuuuur
  • annemin aldığı kısa şort ve kolsuz tişört kombinine tam olarak uyan kırmızı - mavi ışıklar çıkaran harika bir ayakkabım vardı. ama kısa süre içinde ışıkları söndü. sanki akrabam ölmüş gibi ne koymuştu allah’ım. 6 yaşındaysanız ve henüz milenyuma girmemişseniz ışıksız ayakkabılarınızın olmaması size üzer. beni de üzmüştü. ah çocukluğum keşke tek üzüleceğim bu ayakkabılar olsaymış, özledim çocuk olmayı tekrar.
  • abi geçenlerde bir kız çocuğu gördüm annesiyle yürüyor. ayaklarında ışıklı spor ayakkabısı. görünce garip bir şekilde iyi hissettim kendimi. çünkü artık çocukları da robot gibi büyüttükleri için ailelerimiz, böyle talepleri olan çocukların bu güruhtan bağımsız tutuyorum..
    cidden bu ışıklı ayakkabı fikrini bulanın alnından öpmek lazım ya, hala bazen küçük olup bende giymek isterim
  • " annem izin vermiyor siz gidin" deyip, balkondan arkadaşlarının mahalle maçına antrenörlük yapan son nesil, işte bu nesildir.