şükela:  tümü | bugün
  • serdar denen ittir. 2 yıl önce gördüm en son herif resmen dileniyordu. önce üzüldüm sonra üzüntüm yanından geçtiğim hızla kayboldu.
  • ölü.
    çete reisi olarak kariyerini tamamladı.
  • turkcell'de satış elemanı, sistem çarkında dişleri kırıldı, pençeleri törpülendi, sirk aslanına döndü.
  • dağı kundaklama ve daha önceki suçları birleştirip sağlam bir hapis cezası yedi halen içeride. sanırım dağ için yüklü bir tazminatta geçirmişler ancak nasıl tahsil ederler bilinmez.
  • mal mal geziyordur bilemiyorum ki. gerçi ben de mal gibiyim orasi ayri.
  • kendi mahallemin değil okuduğum lisenin ve lisenin bulunduğu mahallenin reisi vardı.

abisi hapiste, çıktıkça birine bıçağı takıp yine giriyor zaten. kankasını şişlemişler. kendisi ise polis oldu, yıllarca torbacılıktan tut gaspa zorla uyuşturucu satmaya kadar işlemediği suç kalmadı, şimdi ise poliscilik oynuyor. hayat garip.

bir ortadoğu gerçeğidir dedim geçtim.
  • babasi tarafindan vuruldu tüfekle..yazik oldu..
  • mahallede değil ama okulda vardı böyle bir tip. mafyatik geçinip sağa sola muasallat oluyordu. geçenlerde aracın yağını değiştirmek için sanayiye gittim. abisinin dükkanında yağ falan değiştiriyor bu hıyar. 10 lira bahşiş ateşledim, resmen köpek oldu. nerede okulda garibanların zorla parasını alan mafya bozuntusu nerede 10 lira için neredeyse takla atacak olan adam.
  • mahallenin iti, korkak tavuğu aynı zamanda haramisi olan bir çocuk vardı. 2 sene önce bir kıza tecavüz ettiği için tutuklandı. bir sene sonra çıktı. nasıl çıktı kimse bilmiyor ama halen itlik peşinde.

küçükken babasından çok sağlam dayak yerdi. kimseyi dövebildiğini görmedim. babası gibi boyu 190nın üzerinde. görsen sağlam kapı gibi dersin ama kafa uyuşturucudan beton gibi olmuş. zaman zaman polis alır götürür iki gün geçmez geri getirir.

ismi de ironi gibi namussuzun. böyle mert mi olur lan!?

pisliğin tekidir anlayacağın rıza baba
  • hala aynı itliğine devam ettiğini düşündüğüm çocuk-zat. can çıkar huy çıkmaz derler.