şükela:  tümü | bugün
  • "insanın biraz utanması olur" diyesim geliyor.
    gönlündeki, sönmüş hayallerindeki çalımbaz futbolcu zincirinden boşanmış.
    7 ila 8 yaş ortalamasında bir grup güleç ufaklığın önünde ne hareketler öyle?
    messi öldü herhalde diye düşünüyorum. sonra ronaldo da ölmüş olmalı ki ikisi birleşip hayallerinin peşinden koşan (beton basketbol sahasında koşuyor) bu hırslının diz izi yapmış eşofmanının içinde hayat bulmuş.

sağa hamle yapar gibi olup topu sola çekiyor mesela. sanki dani alves'i şaşırttı bana. boy ortalaması 120 cm üç oğlan çocuğu savruluyor boşluğa.
    küçük , kısa hareketlerle tek ayağını kullanarak topu geri çekiyor.
    bir ara gerçekten atak başlatıyor densiz. kanat seçiyor. evet, 8 yaşındaki bir grup çocuğun taktik hatasını buldu, boşluğu değerlendiriyor. kendisi 70 kilo. onu markaja almaya çalışanı kartal kapsa götürür. çelimsiz bir ilköğretim çocuğu. ama çocuklar eğleniyorlar. bunun surat ise kızarmış. barcelona defansına dalmaya hazırlanan gareth bale oldu çünkü az önce. hızını ayarlamaya çalışıyor. topu ayağından açarsa atak başlamadan bitebilir ve ilk yarı soyunma odasına başı önünde eğik gidebilir.

buraya kadar yeterince tiksindirici lakin bacak arasından geçirerek bile çalım atmaya çalışanı var. "hiç arlanması kalmamış" diyesim geliyor.

aferin, gol de attı. aferin lan. nasıl attı maşallah golü öyle? sakallı:1 çoluk çocuk: 0. gel madalyanı al utanmaz hırs delisi. gel al lütfen.