şükela:  tümü | bugün
 • sarı damperliyle girmişler.

  --- spoiler ---
  istanbul cumhuriyet başsavcılığı, kanal d’de yayınlanan "çocuklar duymasın" adlı dizide, cemaat'in faaliyetlerini dünyaya tanıttığı "barış köprüleri; dünyaya açılan türk okulları" isimli kitabın gösterilmesi nedeniyle soruşturma başlattı.

  --- spoiler ---

  https://t.co/bomsh9jqvg?amp=1
 • (bkz: puhahahahahahahahahahaha)

  harbiden bu sefer güldürdü.
 • çocuklar duymasın kuşkusuz cumhuriyet tarihinin en güzel aile diziydi. sonra boka sardı orası ayrı.

  yalan söylemiyorum 2016 yılında baştan sona kadar tgrt - atv - star tv hepsini her gün youtube'dan izliyordum. 1 saatlik dizi o kadar keyifli, sıcak, duygu dolu ve mesajlar veren kaliteli bir yapımdı ki.. benim gibi izleyenler bilir zamanında hükümeti eleştiriyordu (yasaklar, ağır vergilendirme, aptal kanunlar hakkında)

  bu dizide ki sıcaklığı içimde hissettiğimden çocuklar duymasın'a büyük saygım var. şimdi ki dizilere baktığımızda bunların gramını bulamıyorum.

  ulan şimdi ne alaka diyenlere ise bu diziye dava da açılsa, bu dizi kapansa da veya bitse de bir dönem türk halkına hakkıyla hizmet etmiş yegane yapım olarak kalacaktır. bunu ancak o zamanlar izleyenler, bunu hissedenler anlar. şimdi ki elinde tablet, telefonla takılan genç nesil bunu hiç bir zaman hissedemeyecek ve anlayamayacak.

  buraya playlist'i ekliyorum. bu habere rağmen eski sıcaklığı hissetmek isteyenler için.

  tgrt

  atv

  star tv
 • daha geçen gün yalamıyor muydu bu dizi? bu nasıl ikilem ahahaha çekirdeğimi aldım bekliyorum.
 • ne oldu birolcuğum, o kadar da yalamıştınız hani? hero tişörtü giymiş genç gibi şaştın kaldın değil mi bu işe?

  tanım: bir çeşit hero tişörtü vakasıdır. akplilerin buluttan nem kapma çıtasını zirvelere taşımasıdır. oysa ki fetö propagandası arıyorlarsa, fetö güzellemeleri yapanların videoları her yerde mevcuttur.
 • (bkz: herol güven)
 • bu dizinin sözlükteki en büyük seveni nick bulmam lazim kardeşimizin ne düşündüğü merak uyandırmıştır. bakalım nasıl bir dönüş sergileyecek kendisi.

  (bkz: #69868287)

  burada da bayağı bir savunmuş. bakalım ben bu sefer salvolu bir dönüş bekliyorum.
 • uzun bir sofa üzerinde ne kadar saçmalanabilir konulu yerli sitcom'un trollenmesi durumudur.