• dizi karışacak vaziyet alın.
  • dizinin ismi ne? çocuklar duymasın. kim bu çocuklar? "our boys" mu? niye duymuyor? ne duymuyor? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? kafamda deli sorular. büyük resmi gördüm.
  • ilber ortaylı hocanın, kimse kavga etmez iken, bir kaç profesör ile beraber yazdıkları bir kitabın dizinin arkasında görülmesi olayı.
    art niyet aramının pek mantıklı olmadığını düşünsem de, koskoca sette direkt ekranda gösterecek başka kitap mı kalmamış demekten de kendimi alıkoyamıyorum.
    ne kadar da ciddi yazdım. yaşasın uykusuzluk.
  • ya sanat ekibi elinde olanları rastgele dizmiştir raflara, beleş kitaplar içinden. kasıtlı bir durum yoktur kesinlikle ama çok büyük talihsizlik olmuş denk gelmesi, zaten bu kitabın fetöyle alakalı olduğunu bilecek kimse çalışmıyordur setlerde, büyütecek bir durum yok ama sanat ekibinin başı çok ağrır.
  • sosyal medyada paylasarak haklarinda sorusturma acilmasini, belki dizi ekibinden bazilarinin bir sure cezaevinde kalmasini saglayip bu diziden kurtulabiliriz. bi el atin be.
  • kitabın sözlükteki başlığında detaylı bilgiler var. kitap fetorallerin propaganda kitabıymış. bunun lamı cimi yok.

açık net bit daha görüldü ki, cumhurbaşkanının ayağı tökezlediği anda bu alçaklar tekrar saldıracak. her yerde , her şekilde kendilerini gösteriyorlar
  • diziyi izleyenler tutuklanmalı
  • birol guven'in kripto fetocu oldugunu gosterir. sonucta hero tisortu giymekten cok daha net bir propaganda sozkonusu.
hesabın var mı? giriş yap