şükela:  tümü | bugün soru sor
  • internette yaptığım araştırmada çocuğa yönelik tacizi önleme ile alakalı herhangi bir çalışmalarına rastlayamadığım, başkanları erhan nacar'ın magazin programlarını dolaşarak sosyal medya fenomenlerinin çocuklara kötü örnek olduğunu söylemekten ve bu kişilere karşı halkı kışkırtmaktan başka bir icraatını hiçbir platformda göremediğim dernek.

    "çocuğa yönelik taciz" çok ama çok ciddiye alınması gereken bir konudur. sosyal medyada farklı yönelimleri olan, belki beğenmediğiniz ve yaşam tarzı, giyimi, konuşması gibi sebeplerle çocuğunuza yanlış örnek olduğunu düşündüğünüz sosyal medya fenomenlerine dava açmakla, bu isimleri kullanıp magazin programlarını gezerek kişisel popülerliğinizi arttırmakla kesinlikle yanyana getirilemeyecek kadar ciddi bir konudur hem de.

    kişisel olarak biz çocuğumuza iyi eğitim verip, iyi bir insan olarak yetiştirdiğimiz, onlarla kaliteli vakit geçirip, tabletlere mahkum etmediğimiz sürece ileride kendine örnek alacağı kişileri de doğru seçeceklerdir. kimse bizim çocuğunuza doğru örnek olmak zorunda değil, onları aileleri olarak biz doğru yetiştireceğiz. zaten cinsel yönelimin görüp özenilen bir şey olduğunu düşünüyorsanız, baştan ciddi bir sorunumuz var demektir. sosyal medya fenomenlerine gelene kadar, bu ülkede çocukların korunması gereken, mücadele edilmesi gereken o kadar çok sorun var ki. siz "çocukları tacizden koruma" gibi çok ciddi bir misyonu olan bir dernekseniz, bırakın üç beş youtube'da video çekip eğlenen insanı, önce bu ülkedeki çocukları taciz edecek kadar hastalıklı sapık zihniyetle mücadele edin.

    jöleyi de en kısa sürede bırakın.
  • böyle bir dernek olduğunu sanmıyorum. web sitesi yok, adres yok, telefon yok. erhan nacar denilen adamın ünlü olmak adına kullandığı title sadece.