şükela:  tümü | bugün
11952 entry daha
  • anasinifinda iki kiz ögrenci evcilik oynamak icin sandalyeleri daire biciminde koyup dairenin icine minderleri yerlestirip oyuna baslarlar..oyuna dahil olmak isteyen ikiz erkek ögrenciler kizlara oyuncak kedi getirir..kizlardan cazgir olani:
    -kedi istemiyoruz evimiz yeni halilarimiz yeni..tuy doker o.
    ardindan ikizlerden biri oyuncak penguen getirir..
    cazgir cimcime:
    - istemeyiz.bizim baligimiz yok..nasil besliycez onu..
    yine ikizlerden biri tavuk getirir.
    cazgir sipos:
    -bizim evimiz sehirde..sehirde tavuk beslenmez..
    bu defa ikiz kardesler birlikte kapilarina gider ( onlara gore kapi):
    -e biz gelelim o zaman
    -hayir biz bekar iki genc kiz kaliyoruz evde..erkek misafir kabul edemeyiz,siz ancak bahcede ikiz heykel olabilirsiniz..
    ardindan bu iki kardes guya evin bahcesinde el ele tutusup heykel oldular :))))) (piiiii daha simdiden)
  • 10 yasinda, dünya tatlısı ogrencimle ders çalışırken gözü masanın üzerinde duran kitaba gidiyor. (bkz: rotasız seyyah)
    -aa ben bu adamı tanıyorum. babam ınstagram'da takip ediyor.
    -ne harika bir insan değil mi? bir sürü yere gitmiş.
    kız kitaba bir göz atıyor.
    -hmm evet öyle ama bence bu çok ilginç bir şey değil. burada sözü edilen pek çok yere ben de gittim.
    -nasil yani?
    -eee annem hostes ya. bazen ucusa beni de götürüyor. mesela yarın da johannesburg
    'a ucacagiz.neresi biliyor musunuz?
    -elbette annem hostes değil ama biz küçükken evimizde kocaman bir atlas vardı. haritada şehir bulmaca oynardık.
    -atlas ne?
    -!!!
    ee iste böyle, atlas nedir bilmeyen ufakliklar dünyanın bir ucuna uçarken biz de arkalarindan bakıyoruz. artık google maps var tabi. ama onda da şehir bulmaca oynanmaz ki...
  • çocuk: (elindeki, yediği meyveyi göstererek) bunun adı ne?
    annesi: kayısı oğlum
    çocuk: (biraz sessizlikten sonra) peki neyin kayısı?
  • diyalog minibüste bir anne kız arasında geçektedir.
    çocuk 3-4 yaşlarındadır ve minibüsün camını sürekli açıp kapamaya çalışmaktadır.
    anne: kızım yeter artık yapma bak
    kız: ama neden
    anne: yapma kızım sürekli
    kız: ama anne neden, bagımlılık mı yapar yoksa, danone gibi mi yine mi canım ister?

o yaşta tatlı kızın yaptığı benzetme herkesi güldürmüştür.
  • olay sinemada gerçekleşmektedir. annesiyle sinema izlemeye gelen kız çocuğunun film başlarken gerçekleşen tepkisi.

(film başlarken +7 yaş uyarı simgesi ekrana gelir)
    kız : anne ben 9 yaşındayım yani izleyebilirim.
    (hemen ardına +13 yaş uyarısı gelir)
    kız : aaaaaaaaaaa hayıııııır!

ses tonlaması öyle güzeldir ki tüm sinema kahkahaya boğulur.
649 entry daha