• valla o kadar bisikletten düştüm bileği yardım gözü yardım ele bacağa cam parçası soktum yüksekten çene üstü düştüm ama yok arkadaş bi yerimi kıramadım. büyük eksiklik.
  • kalsiyum zengini çocukların başına gelen durumdur.
  • yeni nesilde büyüyen çocuklardan ps3 oynarken yada tablet kullanırken parmağını sakatlama riskine maruz kalmamış olan kesimdir.
  • çok da zorlanmadan bu yaşıma kadar gerçekleştirmiş olduğum eylemdir. (bkz: apartman çocuğu)
  • bu da bişey mi dikiş bile atılmadı. anca bir kaç yara izi. utancım büyük.
  • araba çarptı,bir kez bileğim çıktı,birkaç kez et ezilmesi yaşadım ama hiç bir yerimi kırmadan büyüyebildim,benim gibi bir haylaz için üstün başarı sayılır..
  • 3.5 yaşına kadar anne sütüyle beslenmenin sonucunda ulaştığımdır.
  • bol süt, bol anne sütü neticesinde iyi dağılmış protein kuplerininin (bkz: danone) sikilastirdigi kemiklerin kırılma noktasina kadar esneyip o noktayı asmadan geçirdiği süredir.
    ben dahil epey muzdarip super varmış. community kurabiliriz.
    (bkz: marshal erikson)
  • osteogenezis imperfekta olmamaktır aynı zamanda.
  • şans eseridir.

herhangi bir mantığı, matematiği yoktur. kafa göz yarılır, alt çeneyle üst çene tek parça olur, parmak nerdeyse kopar falan filan ama o kemik kırılmaz arkadaş. olmayınca olmaz yani.
    sonra büyünür, düz yolda düşülüp benim diyenin kıramayacağı yer kırılır. iste bunlar hep kısmet.
hesabın var mı? giriş yap