şükela:  tümü | bugün
  • geçmişte izlenilmiş ve kişiyi derinden etkilemiş olan haberler.

protesto için apartmanın en üst katından balkonlara atlaya atlaya aşağı inmeye çalışan adamın düşüşü. bu haberi hiç unutamadım. o zamanlar yeterince sansür yok idi...
  • pkk'nın ölülerini gösterirlerdi trt 1'de, hala hatrımdadır.
  • kopege iskence yapan adam videosu. kardesimle gunlerce aglamistik
  • doların ilk defa 200bin liraya çıktığını hatırlıyorum ve akaryakıt zamları haberinde ben hep 5 milyon liralık yakıt alıyorum diyen birini... ikisini de çok iyi hatırlıyorum hem de.
  • dozerle gece kondu yıkma görüntüleri vardı, halk ile belediye tabiki polis de yanlarında. ordaki halk bunlara taş falan atıyordu, polis de yakaladığını copluyordu.
    hatta birileri evin çatısına çıkıp intihar etmeye çalışıyordu, başka birileri ise çoluk çocuğunu artık kimi bulursa kesmekle tehdit ediyorlardı.

hey gidi günler
  • (bkz: ümraniye sapığı) ve meşhur robot resmi.
  • yıl 1999. şu an adana büyükşehir belediye başkanı olan hüseyin sözlü o zamanlar ceyhan'ın çiçeği burnunda belediye başkanı. başkan sözlü'nün ilk icraatinin yumurtalık yolu üzerindeki uğur mumcu bulvarı'nın adını değiştirmek olması tepki toplamış ve tartışma konusu olmuştu. bu olaya reha muhtar'ın başkan sözlü ile olan show haber'deki canlı bağlantısında getirdiği yorum ise daha ilginçti: "efendim, türkiye'de bir sürü yumurtalık var. fakat bir tane uğur mumcu vardı..."
  • trt 1 haber klasikleri :

şimdi özetler ; associated press' e yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, şattülarap su yolları'nda çıkan çatışmada, son belirlemelere göre, 21 ırak askeri ve 12 iran devrim muhafızı hayatını kaybetti..

sri lanka' da devlete bağlı birliklerle, tamil gerillaları arasında süren çatışmalar ikinci haftasına girerken, çözüm için bileşmiş milletler, bölgeye inceleme heyeti göndereceğini açıkladı..

ayrıntılar birazdan..