şükela:  tümü | bugün
 • sorulan sorulara çocukların verdiği ilginç cevaplarıyla ünlü yarışma programı.resmen çocuktan alıyosunuz haberleri,ev hallerini falan döküyolar ortaya.bi çocuğa "baban eve geç gelirse annen naapıyo" diye sormuşlardı.o da "annem babamı koltuğa oturtup,üstüne ışık veriyo ve tırnaklarını söküyo" demişti.
 • son zamanlarda farklı yörelere gidip,oradaki çocuklara yöneltiyolar soruları.trabzonda küçük bi kıza "mehmet ali yılmaz kimdir?tanıyomusun?" dediklerinde kız:"mehmet aliyi biliyrumdaa yılmazu taniyamadum" diye cevap verdi.koptum.
 • fikir olarak cok basit olsa da inanilmaz eglenceli cerez yari$ma programi.gulmekten yerlere yattigimi bilirim.(bkz: ben bunu gordum)
 • gürcü atasözü: bavshvis pirit simartles gaigebo
 • su an kanal d de yayinlanan ve cocuklarin onune bol dekolteli elbiselerle cikan, ismini hatirlayamadigim bir bayanin sundugu program. (ece derken mi hece yerken mi ne oyle birisi)*
 • çocuklara kafalarını karıştıracak soruların sorulduğu ve verdikleri cevaplar karşısında eğlenmenizi, gülmenizi, onları takdir etmenizi sağlayan bildiğim kadarıyla şu an yayında olmayan program.

  örnek olarak şöyle bir diyalog geçmiştir bu programda ki hala arada hatırlar gülerim:

  -rober hatemo kimdir?
  -hayvanların kralı
 • misafirlikte salonda bulunan kadınlardan birinin 3-4 yaşlarındaki oğlu ortalığı kendi halinde karıştırmakla meşguldür. bu esnada çocuk pırt diye salıverir, annesi de hemen azarı yapıştırayım derken çocukla arasında şöyle bir diyalog gelişir:

  - fişek atma oğlum!
  - ama anne ben bi tane fişek attım, sen durmadan fişek atıyosun.

  yaklaşık 10 kişilik misafir grubunda kimse gülmemeye çalışsa da bazılarımız yanağının kenarından taşan kıkırdamalara engel olamaz.

  şimdi o kadını ne zaman görsem hemen aklıma attığı fişekler gelir.
 • küçükmüşüm, ufacıkmışım. bir gün babacığımla demirtepe'den kızılay'a doğru yürürken karşıdan, babamın ve annemin eski arkadaşları olan ama ailecek pek sevişmediğimiz ve iş sebebiyle de geçmiş yaz tatilimizde mecburen beraber olduğumuz ailenin reisi ve onun benden bir yaş küçük oğlu gelmekteymiş. karşı karşıya gelince babalar tokalaşmış ve ben de şu bombayı patlatmışım.

  "babacım bak yine bu sevmediğimiz aile. ne güzel kurtulmuştuk, yine çıktılar karşımıza, di mi ?"
 • kalabalık bir kız isteme aktivitesi sırasında, dört yaşlarında bir kız çocuğu salona girer, meraklı gözlerle sorar
  -damat hangisi, damat nerde
  -bak şurada, köşede oturan kravatlı
  -hımm annem söylemişti zaten şişko diye
  salon buzzz