şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yetsin artık içimiz parçalandı, her gün bu haberleri duymaktan kahroluyoruz, her gün şehit, her gün tecavüz, neye üzüleceğimizi şaşırdık, resmen uyuştuk. çocuk tecavüzleri için kanun her ne ise kat ve kat arttırılsın ve bunu insanların gözüne öyle bir soksunlar ki çocuklara yan bakmaya bile cesaret edemesinler. hep bir ağızdan bağıralım, haykıralım, yeter artık
 • daha kac cocuk bunu yasayacak. halen neyi bekliyorsunuz ey ulu devlet? icimiz parcalaniyor, hergun onlarla ölüyoruz. kahroluyoruz.

  geçenlerde tecavüze uğrayan çocuğun anüs deliği hem öne, hem arkaya doğru olmak üzere iki ayrı yönde yırtılmış. bağırsaklar da yırtılmış ve dışkı ile tecavüzcünün spermleri karın boşluğuna akarak tüm iç organları iltihaplandırmış. saatler süren iki ayrı ameliyatla 60 küsur iç dikiş, 20 küsur dış dikiş atılarak çocuk ancak oturabilir hale getirilmiş. dikişleri patlatmadan dışkılayabilsin diye yalnızca sıvı gıdalarla besleniyor ve dışkısının katılaşmasını engellemek için sürekli müshil veriliyor;
  dolayısı ile vücutta besin yetersizliği ve sıvı kaybı var. ayrıca kendi dışkısının ve tecavüzcünün sperminin iç organlarda oluşturduğu iltihabın giderilmesi için kullanılan antibiyotikler yüzünden karaciğeri hasar görmüş. idrar kesesi aşırı basınçtan tahriş olmuş, çocuk sürekli kan işiyor. ağzı kapatılan çocuğun kendi çığlığının basıncından kulak zarı patlamış. çocuk tanımadığı birini görünce; kolundaki serumları koparma pahasına, dikişlerini patlatma pahasına hastanedeki yatağından aşağı atlayıp yatağın altına saklanmaya çalışıyor.
  ve yetkililer buna sadece “çocuk istismarı” diyor..
  bu “istismar” falan değildir. bu düpedüz insanlık dışı, kasıtlı vahşettir..
  kelimelerle oynayıp bu iğrençliği basitleştirmeyin!!

  belki yazının içeriğinde kullanılanlardan ötürü ve bizzat içeriğinden ötürü kızabilirsiniz bana, iğrenebilirsiniz belki de lakin bunların hepsi gerçek. bu vahşetin, insanlık dışı mahlukatların yaptığı bu kasıtlı vahşetin sonucu bunlar oluyor. bunu paylaşmak istiyorum ki herhangi birisinin bile aklından en ufak bir şey geçmesin bununla ilgili. bunu paylaşıyorum ki sizler gördüğünüzde bunu hafife alıp geçmeyin, tepkileriniz alışmasın, bu yıkıcı olur çünkü. en başta insanlığınız da. bunu paylaşıyorum ki olur da bir yerlerde yardıma ihtiyacı olan bir çocuk görürseniz, yardım etmekten geri durmayın, bakıp da geçip gitmeyin. ne olur insanlığınıza sahip çıkın. onu da kaybettikten sonra başka bir boka yaramazsınız çünkü...
 • sonuç beklediğimiz haklı talep
  destekliyor ve arttırıyorum. tecavüze varmadan alınması gereken önlemlere öncelik tanınmalı artık. ağır cezalar yeni kanunlar yetmez. hiç duymadığımız duyamayacağımız ne felaketler yaşanıyor öğrenci yurtlarında 'vakıflarda' ve maalesef sosyal hizmetlerin çocuk bakım evleri veya yurtlarında. ne evlerinde ne sokakta ne okulda ne de yurtta güvende değil çocuklar..

  çocuklarımızı koruyun, onların zarar görmesini engellemek için her türlü önlemi alın ve yasaları caydırıcı ağırlığa çıkarın..
  hepsinden önemlisi bu cezaları uygulayın. bir çocuk taciz/tecavüz davasında daha rıza kelimesini kimse kullanamasın artık.
 • hapishanelerde yer yok diye bir bahane kullanarak, suçluları içeri atamıyor yada kısa süre tutup salıyorlar.

  110.000 civarı mahkum dışarı salındı, haber bile yapılmadı. suç oranları niye yükseldi bir anda? polis kalmadı 155'i arıyorsun gelmiyor.

  her yere avm yapıyorlar yeni cezaevi yapacaklarına.

  kanunlar net uygulansa ve polis sayısı yeterli olsa, çok fazla insan içeri girer. ülke biraz rahatlar ama sanırım hala oy korkusu var.