512 entry daha
  • bu sene de pas geçmemiş anlamsız şey. he gardaş he çocuktuk, gökten zembille inmedik elbet.
  • az evvel görünce sen kime çocuk diyorsun be sözlük diye çemkirdiğim hadise. neyseki geçici bi durummuş.
  • - eksi'deki profilimde cocuktu yaziyor.
    + sadece antik'te oyle...
    - niye ki?
    + esesci bize bir şey anlatmaya çalışıyor
    - esesci lassie miymis?
    + ...
  • şu an için sadece eski dandik site kullanıcılarının görebildiği sözlük şeysi. beta'cılar bok yesin.
  • üzerine geldiğinizde çıkan biraz küskün, biraz terkedilmiş ibaresini okuyunca bi an için "oha sözlük ruh halimi de hissediyor lan" dedirten karma. armağanmış bizlere..
  • gorunce biraz once ..
    "eeee tabi. yedi sene gecti. cok az entry girdin. sozluk sana isaret vermeye calisiyor. yazarsin ama entry in az demeye calisiyor"
    seklinde beni bir anlik bole garip dusuncelere goturmus hede. sonra anladim tabi isin gercegini. guzel olmus , hos olmus.
  • sözlük 23 nisan özel şeysi. ücretli değildir inşallah. gözler bi ara fiyat listesi aramadı değil hani.

----------------------------------------------
    sözlük kampanyası! sadece yazarlara özel

23 nisan için çocuktu > 5tl

19 mayıs için gençti > 10tl gibi...
    ----------------------------------------------
  • iki entryden birinde çocukluğunu anlatan bazı salakları çok derin etkilemiştir.. dolaptaki yarım yetmişliğe uzanasım geldi..

şimdi 83'e dönüp kısa dalgadan abba şarkısına denkgelesim geldi.. kim yaptıysa bunu top sınıfına koyasım geldi. ssg dahil..

(bkz: yapma bunu)
  • bir kaç ripitten sonra duygulandıran kullan at fasilite. tişikkirler ssg (:

(bkz: ağlattın piç duygulandım)
  • ve her çocuk gibi hayalleri vardı ve hayallerinin olamayacağını anladığı gün büyüdü, oysa güzeldi çocuk olmak, gözü kapalı körebe oynamak .
2814 entry daha
hesabın var mı? giriş yap