şükela:  tümü | bugün
  • virus generator adi da verilen ce$itleri sayesinde evde istediginiz $ekilde bir virus yapmaniz mumkundur. tatli kolay kullanima sahip arabirimi olan bu programlarin yarattigi virusler her ne kadar polymorphic yapma gibi secenekler icerse de anti virus yazilimlari tarafindan kolayca taninip tek kalemde silinebilmektedir.

(bkz: dame)
  • virus generatorlar icinde mte ve mte2 mutasyon motorlarini antivirusler taniyor ama tpe ile mutasyonu saglanan virusler birakin temizlenmeyi hala tanimlanamiyor: ornek: bosnia,girafe..
  • sezgisel bir kullanici arayuzu tarafindan kontrol edilen, c veya basic gibi dillerde yazili$ olarak dogru ust seviye kaynak kodu ureten bir yazilim programi.
  • hep aynı kodu yazıyorum diip sıkılınca bitane yazdığım, projeyi bir eleman masrafından kurtardığım bir nevi program yazan program.
  • ak it, engelle gec. engellemeden de gecebilirsiniz, vasifsizin teki.
  • yine bir tecavüz vakası, yine bir ölüm ve yine bunun gibi "gecenin o saatinde orda ne işi varmış" insanları. umarım yarın bi gün hiç aklına gelmeyen bir anda başına bir şey gelir de biz de senin için o saatte orda ne işi varmış deriz.

engelle geç.
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)

akp'lilerin ismail devrim yorumları başlığında şöyle bi entrysi var. siler falan o yüzden caps linki verdim.

bu arkadaş der ki ismail devrim intihar etti evet bunun sebebi de sosyal devlet olamayışımız fakat türkiye'yi ben kendimi bildim bileli böyle sosyal devlet değil demiş.

kendisi çok muhtemel 90 sonrası doğumlu. zira zaten sosyal devleti kavramını anlayacak yaşa geldiği yaşlar akp iktidarına denk geldiği için kendimi bildim bileli türkiye sosyal devlet değildir demesi çok normal.

ulan hadi onurunuzu, gururunuzu, karakterinizi, şerefinizi 3 kuruş paraya satıyorsunuz onu anladık. yalaklanmak sizin fıtratınızda var onu da anladık. be pezevenk aç biraz tarih oku be amcık. türkiye ben kendimi bildim bileli sosyal devlet değildi zaten demez mi. bunlarına kafasına sadece nutuk'u atsan kitaba yazık olur yemin ederim. taş çatlasın 25 senelik ömrü var adamın bunun zaten 16 senesi akp iktidarıyla geçmiş bi de kalkıp ben kendimi bildim bileli türkiye sosyal devlet değildi demiş.

kodumunun trollü ya!